Партнер рубрики Здоров'я

Хмельницькі лікарні переповнюються хворими на COVID-19. Яка причина

Хмельницькі лікарні переповнюються хворими на COVID-19. Яка причина
Фото Бориса Ткача
  • Біля лікарень міста — черги зі «швидких».

  • Вони доставляють «ковідних» пацієнтів.

  • Ми дізналися, чи є ще вільні місця та яка причина зростання захворюваності.

У Хмельницькому все більше пацієнтів потрапляють до лікарень з COVID-19. Зокрема, до приймальних відділень утворюють черги зі «швидких», які доставляють пацієнтів. Фото такої черги опублікував на своїй сторінці у Facebook начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач. Світлина зроблена вчора ввечері, 18 жовтня.

— Тим, хто не турбується про своє здоров'я і здоров'я своїх рідних і близьких… Подумайте про важку працю медиків та оцініть її… Фото «ковідного» приймального відділення Хмельницької міської лікарні 18 жовтня о 19:15. Це при тому, що сьогодні (18 жовтня — прим. авт.) хворих приймає інфекційна лікарня (вона вже заповнена), — написав чиновник у своєму пості.

Станом на вчора, 18 жовтня, Хмельницька інфекційна лікарня була завантажена майже повністю, міська — на понад половину. Дані щодо кількості ліжко-місць та відсотки завантаженості:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up