Кількість місць для хворих на COVID-19 можна збільшити до 2600 — Хмельницька ОДА

Кількість місць для хворих на COVID-19 можна збільшити до 2600 — Хмельницька ОДА
Ілюстративне фото
  • Зараз профільних ліжко-місць в області понад дві тисячі.

  • Близько половини з них мають підведений кисень.

На Хмельниччині вже розгорнули 2 105 місць для пацієнтів з COVID-19, а також для людей з підозрою. Ці дані актуальні на сьогодні, 4 листопада, та стосуються 20 закладів охорони здоров’я. Крім того, місця розгорнуті у медзакладах Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони. Про це розповів заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час онлайн-брифінгу.

Він також зазначив, що за необхідності кількість ліжко-місць можна збільшити до 2 600. За словами Романа Примуша, 1 119 місць мають підведене постачання кисню. Цього цілком достатньо для лікування, проте роботи з підведення тривають постійно.

— Це повністю задовольняє ту потребу, яка є на сьогодні. В закладах зараз перебуває 984 людини з COVID-19, а також 391 особа з підозрою. Звичайно, зовсім не кожному з них потрібно киснева терапія. Лише окремим особам, у яких стан погіршується і вимагає додаткових заходів лікування киснем, — сказав Роман Примуш.

Нагадаємо, що раніше Роман Примуш зазначав, що в області більше не будуть розгортати нові медзаклади для лікування пацієнтів з COVID-19. Кількість ліжко-місць будуть збільшувати лише в розгорнутих раніше установах.

Читайте також:

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Лилия Матвийчук
    надайте ліки,  чим людей важко хворих лікувати
  • Раїса Канюка
    А де візьмете лікарів?
    Сергей ВОЛОЩИК reply Раїса Канюка
    В области 3 хирурга осталось!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:04 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:08 Викладач, вихователь та кухар: вакансії у сфері освіти в Хмельницькому 18:21 Понад два роки був зниклим безвісти: попрощалися з Віктором Казмірчуком Від читача 00:27 Петиція про присвоєння звання Героя України посмертно 17:33 П’ятьох захисників з Хмельницького району посмертно відзначили держнагородами (ІМЕНА) 16:49 Судитимуть керівника товариства, який заволодів будматеріалами під час будівництва для ДСНС 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 38-річним Сергієм Подлюком 15:22 Душив і вимагав гроші: затримали чоловіка, який у Шепетівці напав на пенсіонерку 14:29 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 13:02 На Хмельниччині медики врятували чоловіка з непритомністю та зупинкою дихання 12:33 Рятувальники показали, як гасили ранішню пожежу на Гречанах play_circle_filled photo_camera 11:52 На Кам’янеччині розшукали 13-річну дівчинку: з родиною працюють соцслужби 11:19 20 студентів отримають мерські стипендії, а 20 хмельничан – відзнаки: що вирішили на виконкомі 10:41 Смертельна ДТП поблизу Кам’янки: поліція відкрила кримінальне провадження 09:31 Де на Хмельниччині безпечно купатися: результати моніторингу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up