Партнер рубрики Здоров'я

На Хмельниччині поки не розгортатимуть нових медзакладів для хворих на COVID-19

На Хмельниччині поки не розгортатимуть нових медзакладів для хворих на COVID-19
Ілюстративне фото
  • Пацієнтів з підтвердженим діагнозом та підозрою госпіталізують у два десятки установ області.

  • Їхня завантаженість перевищує 60%.

Полонська центральна районна лікарня почала приймати хворих на COVID-19 та людей з підозрою. На цей момент заклад є останнім в області, який розгорнули для прийому пацієнтів з коронавірусом. При цьому нових медзакладів поки розгортати не будуть. Про це сьогодні, 28 жовтня, під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

— Далі збільшення кількості ліжко-місць буде здійснюватися за рахунок внутрішніх резервів закладів, які вже розгорнуті. По кожному закладу у нас є певні резерви, де ми можемо збільшувати кількість ліжко-місць для хворих на COVID-19 залежно від того, на якій території буде в цьому необхідність, — зазначив Роман Примуш.

За словами заступника голови ОДА, по області завантаженість ліжко-місць для пацієнтів з COVID-19 складає 61,7%, включаючи пацієнтів з підозрами. Щодня з підозрами до лікарні потрапляють 50-60 людей. Нагадаємо, що хворих госпіталізують лише за середнього та тяжкого стану.

За даними Хмельницької ОДА станом на вечір вчора, 27 жовтня, хворих на COVID-19 та з підозрами приймали 22 медичних заклади. Серед них розташовані у Хмельницькому:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • Раїса Канюка

    А навіщо?
    Люди дома помирають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up