Магнітні бурі у лютому 2024: календар небезпечних дат та як від них вберегтися

Магнітні бурі у лютому 2024: календар небезпечних дат та як від них вберегтися
  • У лютому очікується декілька магнітних бур. Вони можуть негативно вплинути на метеозалежних людей.

  • У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від поїздок.

Останній зимовий місяць принесе кілька потужних магнітних коливань.  За даними Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, у лютому прогнозуються перепади низької та високої магнітної активності. 

Календар магнітних бур

Онлайн-прогноз сонячних і геомагнітних бур розраховується за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу. Інформацію про магнітні бурі лютого за цими даними передає сайт meteoagent.com.

  • Відео дня
    /li>
Довідка:
Магнітна буря – природне періодичне явище, яке виникає в результаті збурення магнітного поля Землі. Вплив на магнітосферу нашої планети має Сонце.  

У середньому магнітна буря триває від 2 до 5 днів. Її поділяють на фази: 

  • початкова (коли сонячний вітер налітає на Землю)

  • головна (відбуваються зміни в магнітосфері)

  • кінцева (відновлення магнітного поля Землі до звичного значення)

Під дією магнітних бурь на Землі може змінюватися тиск та температура повітря, а внаслідок того, що корональна маса проникає в атмосферу і взаємодіє з молекулами повітря, можуть утворитися полярні сяйва. 

Як магнітні бурі впливають на організм

Вплив магнітних бур на здоров’я людини не доведений. Певні дослідження вказують на це, однак є й дослідження з протилежними результатами. Так, один з таких аналізів вказував на підвищення ризику інсульту. Однак навіть його автори зазначали, що проблема потребує подальшого вивчення.

Магнітні бурі можуть спричинити дискофорт для метеозалежних людей. Найчастіше у цей період проявляються наступні симптоми: 

Як пережити магнітні бурі

В залежності від інтенсивності магнітні бурі здатні вплинути навіть на здорову людину. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, у небезпечні дні слід дотримувати простих рекомендацій лікарів:

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up