Медична реформа: як голосували депутати від Хмельниччини

Медична реформа: як голосували депутати від Хмельниччини
  • За прийняття медичної реформи проголосували 240 депутатів.
  • Поіменний список опублікували на сайті Верховної Ради України.

Раніше вже йшлося про те, що Верховна Рада проголосувала за прийняття медичної реформи. Рішення ухвалили відповідно до 240 голосів "за".

Що стосується депутатів від Хмельницької області, то "за" проголосували:

-  Роман Мацола, Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Андрій Шинькович (всі – БПП “Солідарність”);

- Олександр Ксенжук (“Народний фронт”);

- позафракційний Олександр Герега.

Свою позицію не зміг продемонструвати Віктор Бондар (“Партія “Відродження”), оскільки він був відсутній на момент голосування. 

Сергій Лабазюк (“Воля народу”) за медичну реформу не голосував.

Відповідний список поіменного голосування за цей проект розмістили сайті Верховної Ради України.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 20 листопада (ІНФОГРАФІКА) 20:30 Графік відключень світла на 20 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:37 У Летичеві запровадили карантин через скаженого собаку 18:36 Планові відключення світла у Хмельницькому: адреси на 20 листопада Від читача 10:10 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 17:23 У сина хмельницького рятувальника виявили пухлину мозку: як можна підтримати 16:44 Від 30 до 50 тисяч зарплати: яку роботу пропонує хмельницький центр зайнятості 16:02 Хлопець з Хмельницького району вкрав з будинку сусідів 180 тисяч 15:19 Гуманітарна допомога для хмельничан: де роздають одяг і взуття 14:24 Жителька Нетішина втратила понад 28 тисяч, інвестуючи у крипту 13:58 На Хмельниччині горіли два житлові будинки 13:20 Під час комендантської години на Героїв Маріуполя зупинили п’яного водія play_circle_filled 12:41 Керівник зоокутка, звідки втекли левиці, під цілодобовим домашнім арештом 12:23 У Кам’янці забудовник не сплатив до бюджету понад 600 тисяч гривень 11:41 За стійкість і відвагу: матері полеглого бійця з Хмельниччини передали орден «За мужність» 11:02 Зарплата від 30 до 50 тисяч гривень: найоплачуваніші вакансії на Хмельниччині 10:23 «Приліт» у селі Пліщин на Шепетівщині: деталі наслідків атаки (ОНОВЛЕНО) photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up