На Хмельниччині із грипом та ГРВІ госпіталізували 183 дитини

На Хмельниччині із грипом та ГРВІ госпіталізували 183 дитини
  • За тиждень в області зафіксували захворювання майже 6 тисяч осіб.

  • На грип та ГРВІ в основному хворіють діти.

  • Лікарі кажуть, що епідемію можна очікувати вже в грудні.

З кожним днем стає все холодніше. Це тягне за собою й збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ. Щотижня таких випадків на Хмельниччині фіксують 5-6 тисяч. В основному люди лікуються вдома. Госпіталізують в середньому кожного 30-ого. Епідеміологи кажуть, що ситуація відносно спокійна й допустимий поріг поки не перевищено.

Коли очікувати епідемію

  • Ситуація у нас поки спокійна. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ не виходить за межі сезонних коливань. Щотижнево в області реєструють 5-6 тисяч хворих. Це допороговий рівень. Ми йдемо нижче на 5% від нього. Зараз ми знаходимося в передепідемічному періоді. Найбільше хворіють діти, - каже лікар-епідеміолог Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України Лариса Калінер. - Госпіталізованих небагато. Це говорить про те, що перебіг хвороби ще не важкий. В основному лікуються амбулаторно.

Спрогнозувати початок епідемії фахівці поки не можуть. Кажуть, що передбачити це досить важко і багато залежить від погоди. Поки орієнтуються на кінець грудня - січень. Саме в цей період епідемія спостерігалася минулого року. Як тільки захворюваність перевищить поріг, епідеміологи рекомендуватимуть місцевій владі запроваджувати обмежувальні заходи в навчальних і лікувальних закладах.

Хто хворіє

На 43-ій тиждень спостережень фахівці зафіксували 5933 випадки захворювань на грип та ГРВІ в Хмельницькій області. Частіше хворіють діти до 14 років. В основному саме їх госпіталізують до медзакладів для лікування.

Кількість хворих на грип та ГРВІ на 43-ому тижні спостережень епідеміологів.

Вік                 

Хворих          

Госпіталізовано

0-4

1972

132

5-14

1994

44

15-17

546

7

18-29

549

11

30-64

778

38

65-…

94

6

Всього     

5993

238

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 31 січня 21:01 На Хмельниччині попрощаються з трьома загиблими військовими: Андрієм Биковим, Дем’яном Косенковим, Віктором Пасічником 20:03 На вихідних в Україні до –30. Що чекати на Хмельниччині 19:01 В ДТП загинув 37-річний капітан з Хмельниччини Володимир Тимчишин. З ним попрощались Від читача 18:16 У 2025 році за результатами документальних перевірок до держбюджету спрямовано майже 6 млн гривень 18:08 Шахраї заробляють на відключеннях світла на Хмельниччині: подробиці схем від поліції 17:30 Загинули на Донеччині. У Хмельницькому попрощались з Володимиром Заставнюком та Олександро Алєксєєвим 16:56 Відмова від загальних графіків відключень в Тернополі. Чи планується це на Хмельниччині? 16:06 Погрожував застрелити за вигаданий борг: на Хмельниччині затримали вимагача 15:22 Дві жительки Хмельниччини ошукали державу на 250 тисяч гривень: їх засудили 14:39 На Хмельниччині горіла зерносушарка: вогонь охопив 100 квадратних метрів (ФОТО, ВІДЕО) 14:01 Середня зарплата в Україні перевищила 30 тисяч гривень. Скільки заробляють на Хмельниччині 13:03 Був начальником РДА і бізнесменом, став військовим: інтерв’ю з Юрієм Басюком 12:23 Жебракували на вулицях: поліція забрала п’ятьох дітей у жительки Хмельниччини 11:55 На щиті — військові з Хмельниччини: Беркута Юрій, Лісков Микола та Присяжний Олександр 11:11 На Хмельниччині під час пожежі врятували 44-річного чоловіка 10:28 На Хмельниччині створили веломаршрут через Бакоту: він з’єднає два нацпарки 09:42 Чому у Хмельницькому «зі снігом зійшов і асфальт»: пояснення комунальників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up