На Хмельниччині померло п’ятеро жінок і двоє чоловіків з COVID. Останні дані

На Хмельниччині померло п’ятеро жінок і двоє чоловіків з COVID. Останні дані
Фото ілюстративне
  • В області за добу зафіксували сім летальних випадків.
  • Коронавірус також підтвердили у 346 хворих. Де найбільше?

У Хмельницькій області виявили 346 нових випадків коронавірусу. Про це інформують у пресслужбі обласної державної адміністрації. Де зафіксували найбільше хворих:

  • 64 - м. Хмельницький
  • 49 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 47 - Полонський район
  • 39 - Деражнянський район
  • 20 - м. Старокостянтинів
  • 15 - Ізяславський район
  • 15 - м. Славута
  • 14 - Летичівський район
  • 14 - м. Кам’янець-Подільський
  • 13 - Волочиський район
  • 13 - Хмельницький район
  • 11 - Старокостянтинівський р-н
  • 10 - Білогірський район
  • 10 - Славутський район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - м. Нетішин
  • 2 - м. Шепетівка
  • 2 - Віньковецький район
  • 2 - Дунаєвецький район
  • 1 - Новоушицький район.

Наразі на Хмельниччині лікується 16184 особи: 902 пацієнти перебувають у стаціонарах, ще 15282 – на амбулаторному лікуванні. Серед них 646 дітей і 963 медики.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 44,31% (902 хворих, 177 підозр).

Всього одужало вже 16332 особи. Це 49,3% від підтверджених випадків. Станом на вечір 5 грудня на Хмельниччині одужало ще 389 осіб. Найбільше – у Хмельницькому, а також Городоцькому районі. 

Як зазначають в ОДА, в області зареєстровано вже 610 летальних випадків. За добу померло 7 хворих. Де саме:

  • м. Старокостянтинів – 78-річний чоловік і 68-річна жінка,
  • Віньковецький район – 49-річна жінка,
  • Красилівський район – 58-річний чоловік,
  • Летичівський район – 75-річна жінка,
  • Чемеровецький район – 48-річна і 51-річна жінки.

Від початку пандемії і станом на 17:00 в області зафіксовано 33126 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1170 - діти, 2351 - медики, 2582 - працівники освіти.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Хуан Матус
    48, 49, 51, 58...
    Де ті ідіоти, які кричали, що помирають лише старі і від природних причин?
  • Женя Тригубець
    Хай Бог допомагає.
    Богдан Хмель reply Женя Тригубець
    А бог це кто?
  • Тамара Клінчук
    Господи помилуй
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:07 Попрощалися із 24-річним Валентином Смусем. Він загинув під Бахмутом 20:43 На вокзалі у Хмельницькому затримали військового з набоями в рюкзаку 20:22 «Є збиття», — ОВА про вечірню тривогу на Хмельниччині 20:02 Де не буде світла у Хмельницькому 28 серпня (АДРЕСИ) Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 19:38 В ДТП біля Скаржинців постраждали три людини 18:51 У Кам’янці чоловік вдарив 14-річного хлопчика і забрав у нього телефон 18:02 Альтернатива інтернату: як патронатні сім'ї рятують дітей на Хмельниччині 17:02 Крадіжка у Хмельницькому районі: чоловік заліз у будинок й викрав електроінструменти 16:27 На Шепетівщині жінка підрізала знайому під час застілля 15:34 До кінця тижня буде надзвичайний рівень пожежної небезпеки 14:33 6,3 тисячі доларів за втечу до Румунії: у Кам’янці затримали 23-річного хлопця 14:07 Хмельничанин став чемпіоном світу з джиу-джитсу 13:36 Два роки тому загинув перший український пілот F-16 Олексій Месь 12:55 Як зібрати школяра за списком вчасно та вигідно: акції та спеціальні пропозиції в мережі «Офіс Центр» (новини компаній) 12:16 Патрульні склали протокол на водія «BMW», який порушив ПДР в центрі Хмельницького play_circle_filled 11:27 Хмельничанка ошукала людей, пропонуючи їм погасити онлайн-кредити 10:58 Двоє загиблих та один травмований: судитимуть водія, що допустив зіткнення із потягом 10:21 У жителя Летичева, підозрюваного в зґвалтуванні, знайшли дитячу порнографію 09:55 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up