На Хмельниччині померло ще 19 людей, хворих на COVID: свіжі дані

На Хмельниччині померло ще 19 людей, хворих на COVID: свіжі дані
Фото ілюстративне
  • В області +1144 нових випадки коронавірусу.
  • Хмельницький і надалі лідирує за кількістю нових хворих.
  • Також стало відомо про смерть 19 пацієнтів.

На Хмельниччині вкотре фіксують більше тисячі нових випадків коронавірусу за добу. Станом на 12-ту годину хворобу підтвердили ще у 1144 людей. Де саме:

  • 358 - м. Хмельницький
  • 83 - м. Кам’янець-Подільський
  • 77 - м. Шепетівка
  • 51 - Теофіпольський район
  • 49 - Ярмолинецький район
  • 47 - Деражнянський район
  • 39 - Красилівський район
  • 39 - Городоцький район
  • 38 - Волочиський район
  • 35 - Чемеровецький район
  • 34 - Ізяславський район
  • 33 - Дунаєвецький район
  • 30 - Хмельницький район
  • 29 - Білогірський район
  • 28 - Летичівський район
  • 25 - Полонський район
  • 23 - Новоушицький район
  • 22 - м. Старокостянтинів
  • 21 - м. Славута
  • 20 - Кам’янець-Подільський район
  • 16 - Славутський район
  • 15 - м. Нетішин
  • 12 - Старосинявський район
  • 11 - Шепетівський район
  • 9 - Старокостянтинівський район.

За минулу добу проведено 1978 досліджень методом ПЛР,  716 - методом ІФА, 1908 - тестів на антиген. Наразі на лікуванні перебуває 13989 осіб: 2043 лікується стаціонарно, 11946 - амбулаторно. З них 598 - діти, 504 - медики. 

Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 64 % (без підозр), 2043 хворих, 381 підозра. Розгорнуто додатково 60 ліжкомісць у КНП "Білогірська БЛ".

Загалом на Хмельниччині одужало вже 52219 осіб, що становить 77,5% від підтверджених випадків. Станом на ранок 3 квітня в області одужало ще 383 особи. Де саме:

  • 40 - м. Кам’янець-Подільський
  • 16 - м. Нетішин
  • 11 - м. Славута
  • 15 - м. Старокостянтинів
  • 116 - м. Хмельницький
  • 15 - Віньковецький район
  • 40 - Волочиський район
  • 15 - Кам’янець-Подільський район
  • 11 - Красилівський район
  • 49 - Летичівський район
  • 9 - Новоушицький район
  • 9 - Славутський район
  • 10 - Старокостянтинівський район
  • 17 - Чемеровецький район
  • 10 - Ярмолинецький район.

Як повідомляють в ОДА, на Хмельниччині зареєстрували 1209 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. Померло ще 19 хворих. Найбільше - у Хмельницькому. Що відомо:

  • 10 - м. Хмельницький (78-річна жінка та 9 чоловіків - 46, 60, 60, 65, 65, 69, 72, 78 і 87 років);
  • 2 - м. Кам- Подільський (жінки 69 і 71 років);
  • 1 - Нетішин (69-річна жінка);
  • 2- м. Шепетівка (жінка 60 років і 69-річний чоловік);
  • 2 - Дунаєвецький район (жінки, 71 і 86 років);
  • 1 - Волочиський район (83-річний чоловік);
  • 1- Кам-Подільський район (63-річний чоловік).

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 67417 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2635 - діти, 4281 - медики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Хмельницькому посилюють карантин: перелік нових обмежень
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (34)
  • Андрей Олейник
    Поляки теж кожному приписують коронку
    Василий Розуман reply Андрей Олейник
    Андрей Олейник пиво корона без горілки virys це гроші в смітник...
  • Читач12
    На э

    Этими нарушителями карантина можно шикарно пополнить местный бюджет, но почему до сих пор нет наказаных?
  • Светлана Гречаник
    А хіба від зони щось залежить?Поки люди не вдовбуть собі в голову,що це небезпека,треба захистити і себе і оточуючих,ніякий карантин не допоможе.
  • Виктория Кундева
    Где видео с больниц, где ваши журналисты?
    Юрий Антонюк reply Виктория Кундева
    Виктория Кундева коли зляжуть ваші рідні тоді зрозумієте навіщо ті відео.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:32 Хмельницький за крок до великої війни: пригадуємо день перед вторгненням play_circle_filled 20:58 Дощ упереміш зі снігом: якою буде погода на Хмельниччині 24 лютого 20:12 «На щиті» — двоє військових з Хмельниччини: Сергій Онофрійчук та Олександр Осіпов 19:51 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 24 лютого Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 19:01 Планові відключення світла у Хмельницькому на 24 лютого 18:18 У Хмельницькому водій електросамоката відмовився проходити алкотест — отримав 17 тисяч штрафу 17:44 Двоє загиблих і пʼятеро травмованих: деталі ДТП на Хмельниччині 17:01 Епідпоріг перевищено на 20%: на Хмельниччині побільшало хворих 16:16 Смертельна ДТП на Хмельниччині: рятувальники деблокували загиблого водія та пасажирів 15:32 Загинув 10-річний Іван, мама в лікарні: деталі трагедії на Хмельниччині 14:49 Не стало трьох військових з Хмельниччини: Миколи Бугерчука, Олександра Корнієнка, Віталія Постоловського 14:01 Зупинили за брудний номер — на Хмельниччині виявили п’яного водія 13:13 У Хмельницькому завтра попрощаються з військовим Олексієм Носковим 12:30 На Хмельниччині очікують підвищення рівня води у притоках Дністра 11:52 У Хмельницькому розшукали водія, який втік після ДТП 11:05 Трагедія на Хмельниччині: 10-річний хлопчик загинув від вибуху гранати 10:14 Пропонував 1000 доларів поліцейським: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 09:30 В Україні у 2025-му побільшало шлюбів: яка ситуація на Хмельниччині 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 23 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up