На Хмельниччині скорочують мережу «ковідних» лікарень

На Хмельниччині скорочують мережу «ковідних» лікарень
Ілюстративне фото
  • Пацієнтів з COVID-19 прийматимуть два медзаклади у Хмельницькому та ще два в області.

  • За останніми даними, 408 мешканців Хмельниччини лікуються стаціонарно.

У зв’язку зі зменшення кількості хворих на COVID-19 пацієнтів у важкому стані госпіталізуватимуть тільки в чотири медичних заклади Хмельниччини. Йдеться про Хмельницьку інфекційну лікарню, Хмельницьку міську лікарню, Славутську міську лікарню та Дунаєвецьку багатопрофільну лікарню. Про це журналістам vsim.ua розповіла директор департаменту інформаційної діяльності Хмельницької ОДА Інна Михайлова.

Станом на вчора, 31 травня, пацієнти з COVID-19 або підозрами на інфікування були у 26 медзакладах Хмельницької області. Кількість хворих у кожній з них різниться — від 64 у Хмельницькій інфекційній лікарні до 1 у Ярмолинецькій та Білогірській багатопрофільних лікарнях. Загальна кількість «стаціонарних» пацієнтів складає 408.

Читайте також: Вакцинація від COVID-19 у Хмельницькому: хто та як може зробити

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Якою буде погода у середу, 22 липня, на Хмельниччині 20:34 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини 20:12 На Хмельниччині жінка викрала телефон із прилавка магазину: буде суд 19:32 Відключення світла у Хмельницькому 22 липня (АДРЕСИ) Від читача 17:26 Блокуй фейки та шахраїв: як долучитися до спільноти «Брама» 19:03 На Хмельниччину «на щиті» повернувся 21-річний лейтенант Богдан Ткачук 18:31 «Вміла подати українське»: у Хмельницькому попрощалися з депутаткою Галиною Барабаш 17:48 Які маршрути будуть на новій зупинці біля «Либідь Плази» (ІНФОГРАФІКА) 17:01 Назвали середній розмір пенсії на Хмельниччині 16:21 «Я навіть не думала про погане»: історія ошуканої пенсіонерки Людмили, яка втратила 190 тисяч 15:50 Стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (пресслужба премії «КонтраFACTS Media Awards») 15:46 У Старокостянтинові пʼяний водій намагався відкупитися від поліцейських 15:08 У Хмельницькому попрощались з воїнами — Віталієм Рудим та Марком Скалецьким 14:27 У 13 разів вище норми: у Хмельницькому зупинили пʼяного водія Renault 13:49 У Хмельницькому ввели аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 13:09 Літні ремонти в дитсадках Хмельницького: що і за скільки оновлюють 12:36 Яйця дешевшають: порівнюємо ціни у Хмельницькому 12:03 Депутат селищної ради приховав 14 млн грн активів у деклараціях, — прокуратура 11:25 Сила тилу: як на Хмельниччині організували день ментального відновлення для наших захисників (пресслужба ГО «Громадсько-військовий рух») 11:24 Під час пожежі у Хмельницькому травмувалася жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up