На Хмельниччині за добу COVID-19 діагностували у 148 людей

На Хмельниччині за добу COVID-19 діагностували у 148 людей
Фото ілюстративне
  • В області зафіксували нові випадки хвороби.
  • За добу померло три пацієнти з діагнозом COVID-19.

У Хмельницькій області підтвердили 148 нових випадків COVID-19 за добу. Про це повідомили у пресслужбі обласної державної адміністрації станом на 18:00. Де виявили найбільше хворих:

  • 75 - м. Хмельницький
  • 16 - м. Кам’янець-Подільський
  • 14 - Городоцький район
  • 13 - Красилівський район
  • 12 - Ярмолинецький район
  • 5 - Волочиський район
  • 5 - Деражнянський район
  • 3 - м. Шепетівка
  • 2 - Хмельницький район
  • 1 - м. Нетішин
  • 1 - Дунаєвецький район
  • 1 - Ізяславський район
  • 1 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 1 - Теофіпольський район

Наразі ще лікується 2375 осіб, з яких 507 пацієнтів перебувають у стаціонарі, 1868 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 118 дітей і 213 медиків. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 56,6%.

Всього на Хмельниччині одужало вже 2187 осіб, що становить 46,9% від підтверджених випадків. Станом на вечір 18 вересня одужало ще 33 пацієнти. 

Як додають в ХОДА, за добу в області померло троє хворих. Це 83-річний і 76-річний чоловіки з Хмельницького. Лікувались у інфекційній лікарні. 

Також померла 73-річна жінка із Кам'янця-Подільського. Її госпіталізували до лікарні 15 вересня. Померла вона сьогодні, 18 вересня. 

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 4659 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Олеся
    Коли вже схаменуться і почнуть щось робити? Схоже, що вже втратили контроль над ситуацією.
  • Stella Boiko
    Статистику отримали, що далі: які міри були вжиті, щоб зупинити те, що відбувається.
    Таня Краснюк reply Stella Boiko
    Stella Boiko а далі по сценарію Італії все списується на ковід а через пару місяців тисячі судових позовів про халатність лікарів про фалцмфікацію даних, про невірне лікування, про все але вже занадто пізно... більшість анти людських законів прийнято і нова рабська система в діі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:01 На Камʼянеччині п’яний водій злетів у кювет 16:16 На Хмельниччині судитимуть 21-річного прихильника «русского мира» 15:38 З полону повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини 15:02 Пішла з життя працівниця Хмельницької обласної прокуратури Наталія Гурніцька Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 14:01 2,5 роки сподівалися на диво: у Хмельницькому попрощалися із Анатолієм Роїком 13:05 ДТП у Хмельницькому: госпіталізували мотоцикліста після зіткнення з авто 12:23 Басейн, лазня і чани на землях «Подільських Товтр»: на Хмельниччині судитимуть підприємця 11:43 Очільник поліції Кам’янеччини Василь Шкіндюк іде з посади 11:03 На Зарічанський викрили підпільний гральний заклад play_circle_filled 10:32 На Хмельниччині 63-річний чоловік напав на працівника ТЦК 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:43 На «щиті» повертається воїн з Кам’янеччини Анатолій Захарчіч 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потепління і грози: погода 5 червня на Хмельниччині 20:22 Планові відключення світла у Хмельницькому 5 червня: адреси 19:41 У нацпарку на Хмельниччині зафіксували цвітіння рідкісних орхідей 19:11 На Хмельниччині попрощались із 7 воїнами, які були зниклими безвісти 18:46 На Хмельниччині мобілізували священника УПЦ 18:18 На Хмельниччині попрощались з воїном, який загинув від удару по потягу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up