Наближаємось до епідемії: на грип та ГРВІ захворіло більше 6500 хмельничан

Наближаємось до епідемії: на грип та ГРВІ захворіло більше 6500 хмельничан
  • Хмельницька область лише на 4,5% нижче епідеміологічного порогу.
  • На грип та ГРВІ захворіло понад 6500 хмельничан. З них 75% - це діти. 
  • Лікарі радять завчасно вакцинуватися. 

Наближається зима і вже скоро варто очікувати перепадів температури. Надворі стає прохолодніше. Хмельничани почали все частіше хворіти. За минулий тиждень грип та гострі респіраторні віруси зафіксували у 6619 жителів області. Більше 75% з них - це діти молодшого віку та шкільного віку. В лікарню забрали 238 хворих

- Поки ми знаходимося у передепідемічному періоді. Зараз ми нижче порогу на 4,5%. ГРВІ викликано такими чинниками як парагрип, аденовірусна інфекція та RS-вірус. Лабораторно випадків грипу у нас не підтверджено, - розповідає vsim.ua лікар-епідеміолог лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер. 

Кількість хворих на грип та ГРВІ на 47-му тижні

Вік Кількість хворих Кількість госпіталізованих
0-4 2022 130
5-14 2474 45
15-17 546 10
18-29 557 11
30-64 885 32
65+ 135 10
Всього 6619 238

Вакцинувалось більше тисячі хмельничан

Аби уникнути ускладень з грипом та ГРВІ лікарі радять зробити щеплення. У Хмельницькому можна придбати дві вакцини - Ваксігрип та Джісі Флю. За одну доведеться викласти близько 200 гривень. З жовтня на Хмельниччині вакцинувалось вже 1294 мешканця. Третина з них - діти. 

- Здебільшого вакцинуються медпрацівники, які постійно контактують з людьми. Також щеплення роблять люди з груп ризику, - каже Лариса Калінер. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:27 На Хмельниччині 19-річний юнак намагався викрасти авто односельця 12:35 «Допомога від ООН». Хмельничанка втратила 7500 гривень через інтернет-шахрайство 12:03 На Хмельниччині почалися поточні ремонти доріг (ФОТО) photo_camera 11:41 Патрульні шукають очевидців ДТП на Староміській. Деталі Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 11:03 У Хмельницькому оголосили конкурс малюнків про здоров'я. Як взяти участь 10:29 Чому звільнили Гамалія. Ще одна версія скандалу 09:12 У Хмельницькому горіло приміщення "Укртелекому" photo_camera 08:26 Загадкова "бавовна" в Криму знищила російські ракети "Калібр" 21:50 21 березня Україною пройде атмосферний фронт: якою буде погода на Хмельниччині 21:19 Відійшов у вічність почесний президент Хмельницької обласної федерації легкої атлетики 20:36 У Хмельницькому військові інструктури знайомили старшокласників зі зброєю 19:55 Городоцькі діти наколядували на 3 позашляховики для ЗСУ 19:29 Навіки в пам’яті, назавжди – у строю: на війні загинули двоє бійців із Хмельниччини 18:52 Дбають і про тварин: на Хмельниччині військові врятували зайченя 18:27 Ціни на оренду житла у мікрорайонах Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) 17:41 Хмельницькі Instaблогери: чим багаті та з якими фірмами пов’язані 17:21 У Хмельницькому затримали чоловіка з пакунком амфетаміну 16:57 Раптово помер відомий акушер-гінеколог зі Шепетівки 16:23 У Кам’янці жінка зарізала свого співмешканця: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up