Наближаємось до епідемії. На ГРВІ у Хмельницькій області захворіло більше 6500 мешканців

Наближаємось до епідемії. На ГРВІ у Хмельницькій області захворіло більше 6500 мешканців
Ілюстративне фото з volynnews.com
  • Хмельниччина все більше наближається до епідеміологічного порогу.
  • За минулий тиждень захворіло понад 6500 мешканців.
  • Серед хворих на ГРВІ - більше 70% дітей до 14 років.

Минулого тижня у Хмельницькому ще трималась досить тепла і сонячна погода. Та незважаючи на це, 6530 хмельничан встигли захворіти на ГРВІ. Та поки показник захворюваності на 5,5% менше епідемічного порогу. Про це повідомляють на сайті ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України". 

Кількість хворих на грип та ГРВІ за 15-21 жовтня

Вік Кількість хворих Кількість госпіталізованих
0-4 2057 112
5-14 2559 45
15-17 478 14
18-29 485 8
30-64 836 37
65+ 115 6
Всього 6530 222

Зараз в області вже 200 людей зробили щеплення від грипу. Серед них 40 дітей та 160 дорослих. 

Як не захворіти на ГРВІ та грип:

  • уникайте людних місць, не стійте та не сидіть поруч із людьми з ознаками респіраторної інфекції, витримуйте хоча б мінімальну захисну відстань 1-1,5 метри
  • коли кашляєте або чхаєте, необхідно прикривати ніс та рот хустинкою або носити захисні маски
  • потрібно часто мити руки з милом, особливо після того, як кашляли або чхали. Також ефективним є протирання рук спиртовими антисептиками чи вологими серветками
  • намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, оскільки вони є можливими “воротами” проникнення вірусу
  • харчуйтесь повноцінно, вживайте м’ясо, рибні, молочні страви; збагачуйте їжу вітамінами (капуста, морква, червоний буряк, цитрусові), не забувайте про природні фітонциди – часник, цибулю, хрін.
  • постійно провітрюйте приміщення та проводьте вологе прибирання.
  • при появі перших ознак захворювання залишайтеся вдома, адже ви є джерелом інфекції для інших здорових осіб
  • якщо в сім’ї є хворий на грип, то необхідно ізолювати його в окреме приміщення, або відокремлювати ширмою. Під час спілкування з ним необхідно надягти маску, яку потрібно змінювати кожні 4 години.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Оксана
    Дмитро , хибна ваша  думка .Саме з опаленням ми і перетнемо в мить " поріг"
  • Дмитро
    А ви ще тиждень опалення не включайте і все буде добре
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 31 грудня 21:05 На щиті повернулось восьмеро військових з Хмельниччини. Хто вони 20:30 Зі снігом та морозом: яким буде останній день року на Хмельниччині 19:43 Планові відключення світла у Хмельницькому на 31 грудня (АДРЕСИ) Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 19:17 У громаді на Хмельниччині зафіксували лейкоз у корів: запроваджують карантин 18:39 Світло на Новий рік: чи діятимуть графіки відключень у святкову ніч 18:01 Хмельничан запрошують на новорічне дійство у перший день 2026 року 17:02 На Хмельниччині рятувальники витягнули чоловіка з колодязя (ВІДЕО) 16:07 У Хмельницькому попрощалися з воїнами: Володимиром Наумовим та Русланом Полозюком 15:29 Смертельна ДТП на Хмельниччині: оголосили вирок 22-річному водієві 14:55 Артем Галкин та Артур Томащук: у Хмельницькому прощатимуться з двома воїнами 14:14 У Хмельницькому на озері обікрали хлопчика, який рибалив 13:30 Родинам чотирьох Героїв з Хмельниччини вручили державні нагороди 12:42 КП «Хмельницьктеплокомуненерго» запрошує на роботу (ВАКАНСІЇ) 12:20 «Тая» вже не та що раніше: що насправді відбувається за стінами Хмельницької макаронної фабрики (новини компаній) 11:54 Виїхала на зустрічну: на Хмельниччині у ДТП травмувалися двоє водіїв 11:22 У Хмельницькому подорожчали яйця: де найдешевші 10:21 На Свободи патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО) 09:39 Пожежа в багатоповерхівці у Хмельницькому: врятували жінку та дітей (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up