Одужало вдесятеро більше, ніж захворіло. Яка ситуація з COVID-19 після вихідних

Одужало вдесятеро більше, ніж захворіло. Яка ситуація з COVID-19 після вихідних
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині після вихідних зафіксували різкий спад захворюваності. 
  • Зменшилась і кількість летальних випадків внаслідок ускладнень від COVID.

У Хмельницькій області після вихідних зафіксували різкий спад захворюваності. Якщо минулого тижня кількість хворих становила близько півтисячі за добу, то станом на 18:00 сьогодні, 16 листопада, зареєстрували 30 нових випадків. Де саме:

  • 20 - м. Нетішин
  • 4- м. Славута
  • 3 - Красилівський район
  • 2 - м. Хмельницький
  • 1- м. Кам’янець-Подільський

Наразі на Хмельниччині лікується ще 13291 особа: 1045 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 12246 – на амбулаторному лікуванні. Серед них 444 дитини і 785 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 55,80% (1045 хворих, 322 підозри).

Всього в області одужало вже 11070 осіб, що становить 44,6% від підтверджених випадків. Станом на вечір 16 листопада на Хмельниччині одужало ще 388 людей.

Також в ОДА повідомили і про один смертельний випадок за добу у Чемеровецькому районі. Наразі в області внаслідок ускладнень через COVID-19 померло 452 хворих. 

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано вже 24813 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 841 - діти, 1769 - медики, 1665 - освітяни. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (60)
  • Віта Іськова
    Намахують як бачуть.
    Наталія Шпак reply Віта Іськова
    Віта Іськова ну треба ж якось оправдовувати недолуге рішення карантину вихідного дня. Тільки цікаво - де ж встиг заразитись сам міністр МОЗ.
  • Natali Atamanchuk
    От то вже розумний той вірус! У вихідні також відпочиває!😃
  • Маша Павловская
    Кого вы лечите?В субботу 600 с "хвостиком" ,в воскресение- около 600, а тут Бац!только 30 человек и то с самого Хмельницкого только 2 человека; это тесты ,которые вы заморозили ?какой давности?
  • Валентина Яцишина
    Якби так кожний день
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:14 Працював у військкоматі і загинув на Запоріжжі: хмельничани попрощались із Дмитром Дікаревим 13:08 Цієї ночі переводимо годинники: деталі переходу на літній час 12:09 Симчишин призначив директора хмельницького ліцею №7 11:38 Водій в реанімації: на Хмельниччині зіткнулися Hyundai і ВАЗ Від читача 11:07 Додаткові переваги для АЕО 11:01 Спроба №10: чи зможе «Поділля» перемогти «Агробізнес»? 10:22 За добу на Хмельниччині сталося 10 пожеж: що і де горіло 09:30 Ремонт доріг на Хмельниччині: де цього тижня працювали дорожники 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині в суботу, 28 березня 20:17 Уряд виділив Хмельниччині 210 млн грн на підготовку до зими 19:29 На щиті повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:44 У Хмельницькому відбувся міжрегіональний форум підтримки ветеранів та їхніх родин 18:01 Їм було 35 та 34 роки. У Хмельницькому попрощалися з Максимом Шпадирєвим та Олександром Коляденком 17:17 Директорці театру ляльок у Хмельницькому присвоїли звання «Заслужений працівник культури України» 16:32 У Хмельницькому в неділю перекриють вулицю Прибузьку: як зміниться рух транспорту 16:21 Побори чи стимул до навчання: студенти приватного вишу Хмельницького платять за пропущені заняття 15:26 На Хмельниччині п’яний чоловік викрав авто біля магазину і застряг у багнюці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up