Оновлений перелік карантинних зон: "помаранчевими" вже є 16 областей України

Оновлений перелік карантинних зон: "помаранчевими" вже є 16 областей України
Фото ілюстративне
  • Хмельниччина та ще 15 областей нині "помаранчеві".

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. Станом на 17 березня "помаранчева зона" карантину розширилася - у неї входять 16 областей і місто Київ. Про це свідчать дані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Відзначимо, що вчора в "помаранчевій зоні" перебувало 10 регіонів.

Отож, на сьогодні в "помаранчевій зоні" опинилися:

  • Київ, Вінницька, Волинська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

У "жовтій" зоні такі 4 області: Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська, Харківська.

У "червоній зоні" залишаються Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області.  

За даними МОЗ, за минулу добу в Україні виявили 11 833 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 609 дітей та 388 медпрацівників.

Також за минулу добу:

  • госпіталізовано – 4 887 осіб;
  • летальних випадків – 289;
  • одужало – 5 467 осіб;
  • здійснено тестувань за добу – 121 144 (зокрема методом ПЛР – 50 966, методом ІФА – 22 035, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 48 143).

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло – 1 489 023 особи;
  • одужало – 1 237 676 осіб;
  • летальних випадків – 28 986;
  • проведено ПЛР-тестувань – 7 467 108.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 121), Львівській (884), Одеській (883), Вінницькій (750) та Харківській (750) областях.

Читайте також: COVID на Хмельниччині: понад сім сотень нових випадків та ще 7 смертей за добу
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Іван Косин
    З цим короновірусом так влада і протягне свою пятирічку.інших проблем немае.і що вони досягли.штрафи податки і піднятя тарифів.немае ніодного слова щоб запустити якісь завод,видно покращеня не варта чикати а навпаки погіршеня.
    Малинка reply Іван Косин
    1000 %
  • Читач12
    Наслідки відпочинків у Буковелі та офлайн
    навчання у школах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 Пануватиме антициклон: погода на 29 липня на Хмельниччині 20:54 У Хмельницькому в середу попрощаються з двома захисниками 20:30 Відключення світла у Хмельницькому 29 липня: у списку 41 вулиця (АДРЕСИ) 20:17 «Не виходили з госпіталю 2 роки»: у Хмельницькому попрощались з Володимиром Соколом Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 19:49 На Хмельниччині розшукують 15-річного підлітка: пішов з дому і не повернувся 19:04 «Погрожував спалити разом із квартирою»: історія Оксани з Дунаєвець, яку переслідував колишній 18:36 Торгівля пальним без ліцензії: у Хмельницькому засудили працівника АЗС 18:07 Що відремонтують в школах Хмельницького за 20 мільйонів (ІНФОГРАФІКА) 17:30 У понад 7 разів перевищила норму: у Хмельницькому зупинили пʼяну водійку двоколісного 16:46 На пляжі Хмельниччини виявили перевищення кишкової палички: де купатися небезпечно 16:01 На Хмельниччині попрощались з 20-річним воїном Андрієм Мар’яновим 15:05 Жителя Старокостянтинова викрили на незаконному продажі зброї 14:14 У центрі Хмельницького відкриють нову платну парковку 13:29 «Не встиг створити сімʼю»: хмельничани попрощались з воїном Павлом Бедраком 12:57 Звільнили директорку обласного центру культури та мистецтв Майю Онищук: деталі 12:04 За тиждень на Хмельниччині зупинили 65 нетверезих водіїв 11:13 «Це були ті, хто вже склав зброю»: у Хмельницькому відбулася акція пам'яті за загиблими в Оленівці 10:31 За 5 тисяч доларів до Румунії: на Хмельниччині затримали організатора схеми для військовозобов’язаних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up