Ще п’ять смертей і більше трьох сотень хворих. Яка ситуація з COVID на Хмельниччині

Ще п’ять смертей і більше трьох сотень хворих. Яка ситуація з COVID на Хмельниччині
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині за добу померли п’ятеро пацієнтів з діагнозом COVID-19.
  • Також в області зафіксували 311 нових випадків хвороби. Де саме?

У Хмельницькій області продовжують реєструвати щодня більше трьохсот нових хворих. Як повідомляють у пресслужбі облдержадміністрації, станом на 19:00 виявили ще 311 випадків коронавірусу. Де найбільше:

  • 68 - м. Хмельницький
  • 59 - Дунаєвецький район
  • 38 - м. Кам’янець-Подільський
  • 18 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 17 - Хмельницький район
  • 15 - м. Нетішин
  • 14 - Красилівський район
  • 14 - м. Славута
  • 12 - м. Шепетівка
  • 11 - Волочиський район
  • 11 - Полонський район
  • 11 - Шепетівський район
  • 9 - Старосинявський район
  • 4 - м. Старокостянтинів
  • 2 - Городоцький район
  • 2 - Летичівський район
  • 2 - Славутський район
  • 1 - Деражнянський район
  • 1 - Новоушицький р-н
  • 1 - Старокостянтинівський район
  • 1 - Ярмолинецький район.

Наразі в обалсті досі лікується  6960 осіб: 725 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 6235 - на амбулаторному лікуванні. Серед их 250 дітей і 428 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 71,52% (725 хворих, 337 підозр).

Загалом на Хмельниччині одужало 4283 особи. Це становить 37,3% від підтверджених випадків. 

Станом на 19:00 в області зафіксували ще п'ять летальних випадків. Що відомо:

  • м. Хмельницький - 66-річна жінка;
  • м. Старокостянтинів - 49-річний чоловік;
  • м. Шепетівка (немає інформації)
  • Кам’янець-Подільський район - 44-річний чоловік;
  • Хмельницький район - 44-річний чоловік. 

Наразі в області 233 смертельних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. Від початку пандемії і станом на вечір 16 жовтня у Хмельницькій області зареєстрували 11476 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. 

Читайте також: Хмельницький у «червоній» зоні: які будуть зміни

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Галкіна
    Ну якщо у вас 44 літні гинуть,то пора вам на пенсію
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Березень завершиться дощем: погода для Хмельниччини на завтра 20:31 У Хмельницькому завтра поховають двох військових: Олександра Орошкевича та Миколу Бойченюка 20:13 На 140 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 31 березня 19:29 На Хмельниччині попрощаються з чотирма воїнами. Хто вони Від читача 15:58 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 18:48 Оголосили підозру водію за ДТП із загиблою матір’ю двох дітей 18:08 Відмовляли, бо був в СЗЧ: хмельничанка розповіла історію поховання захисника на Шаровечці 17:43 У Хмельницькому на світ з’явилася трійня 17:01 У Хмельницькому попрощалися з бійцем «Азову» Валерієм Мельничуком 16:22 Дві схеми збуту наркотиків викрили на Хмельниччині: затримано сімох осіб 15:41 На Хмельниччині 18-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: хлопець у реанімації 15:05 На Хмельниччині працівника «Укрзалізниці» підозрюють у вирубці лісу в заповіднику 14:24 На щиті — четверо військових з Хмельниччини: Громський Анатолій, Загрубський Сергій, Крижановський Юрій та Панасюк Роман 13:43 Смертельна ДТП у Хмельницькому: судитимуть водія, який збив жінку на «зебрі» 13:20 Інтернет без світла у Хмельницькому: як працює PON від «Еверест» (новини компаній) 13:01 У Хмельницькому районі травмувався мотоцикліст: він зіткнувся з легковиком 12:22 Вважалися зниклими безвісти: підтвердилася загибель двох захисників з Хмельниччини 11:48 У Хмельницькому районі автівка збила велосипедиста 11:14 Трагедія поблизу Давидківців: у якому стані діти, що вижили в ДТП 10:44 Мама загинула, діти в реанімації: деталі ДТП у Хмельницькому районі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up