Скільки коштує лікування одного українця в лікарні з COVID-19. У МОЗ назвали суму

Скільки коштує лікування одного українця в лікарні з COVID-19. У МОЗ назвали суму
DW
  • За лікування госпіталізованих пацієнтів Національна служба здоров’я України протягом квітня-грудня 2020 року виплатила 11,4 мільярда гривень.

Середня вартість лікування хворого на COVID-19 в українських лікарнях складає 45 тисяч гривень.  Про це повідомляє пресцентр Національної служби здоров’я.

  • "Протягом квітня-грудня 2020 року було госпіталізовано 253 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них у відділенні інтенсивної терапії перебувало майже 50 тисяч пацієнтів. Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії протягом 2020 року становила 19,6%", —  зазначили у відомстві.

За лікування госпіталізованих пацієнтів Національна служба здоров’я України виплатила 11,4 мільярда гривень. Це становить майже 45 тисяч гривень в середньому на одного пацієнта.

Також у відомстві додали, що протягом 2020 року зросла кількість лікарень, які входять до переліку визначених для госпіталізації. Так у травні таких лікарень було 240, у вересні — 343, у листопаді — 458.

Читайте також: В області померло ще 6 пацієнтів з COVID, 3 - у Хмельницькому
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Віталій Українець
    витрати за один день.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:24 Хмельниччину атакували ракети й дрони: як відпрацювала ППО 11:52 Загинув 72-річний шепетівчанин: прокуратура про атаку на Хмельниччину 11:12 Хмельниччина знеструмлена після атаки: що кажуть в ОВА та обленерго 10:15 Хмельниччина втратила військових: Дмитра Марчука, Романа Пащенка, Даниїла Щегреньова Від читача 09:05 До уваги громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 09:18 Хмельниччина під ударом: внаслідок атаки є жертва 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 23 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Суне різке похолодання: прогноз для Хмельниччини на 23 грудня 20:30 Завтра Хмельницькому будуть знеструмлення на 200 вулицях (АДРЕСИ) 19:47 Хмельничани масово їдуть у Центри управління відходами: що там приймають 19:09 ВЛК змінять правила: скоротять перелік хвороб для непридатності до служби 18:18 У Хмельницькому запустили святковий тролейбус (ВІДЕО) 17:36 Вихопили сумку й утекли: у Хмельницькому грабіжники напали на пенсіонерку 16:52 Посмертно і особисто: воїнів з Хмельниччини відзначили високими нагородами (ІМЕНА, ФОТО) 16:01 Як виглядає законсервований пам’ятник Богдану Хмельницькому на привокзальній площі (ВІДЕО) 15:02 Хмельниччину на Різдво чекають морози до -13, — синоптики 15:00 Як українським підприємцям вийти на маркетплейси та спростити логістику (новини компаній) 14:14 На щиті — шестеро військових з Хмельниччини: Беспалько Сергій, Білоруський Тимур, Нестерук Андрій, Овчарук Сергій, Притуляк Андрій, Сторчовий Валерій 13:28 У Хмельницькому районі водійка зʼїхала у кювет: її ушпиталили
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up