Спалах кору на Хмельниччині: за три тижні захворіло вже 23 людини

Спалах кору на Хмельниччині: за три тижні захворіло вже 23 людини
Фото livestrong.com
  • Кір продовжує атакувати хмельничан. Вірус "підхопили" 23 людини. Третина з них - діти.
  • Лабораторно медики підтвердили кір у 9 людей. Кажуть, ситуація загострюється.

У 2017 році кір було підтверджено в 11 випадках по Хмельницькій області. Цього ж року вірус по-справжньому "розгулявся". За три тижні медики зафіксували 23 хворих. З них 14 дорослих і 9 дітей. 

- Ситуація загострюється. Якщо порівнювати з минулим роком, то випадків набагато більше. І це лише пройшло 3 тижні нового року. В дев'яти випадках ми вже лабораторно підтвердили вірус, - розповідає лікар-епідеміолог лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер. 

Якщо за перші два тижні року зафіксували шістьох хворих на кір, то за останні 7 днів їх стало ще на 17 більше. Зараз до лікарні вже забрали 18 мешканців, які "підхопили" вірус. Семеро з них - діти. Найбільше віком від 10 до 17 років. 

Де "гуляє" вірус

  • Полонський район - 11 хворих
  • Кам'янець-Подільський район - 4 хворих
  • Деражнянський район - 3 хворих
  • Хмельницький - 2 хворих
  • Білогірський район - 1 хворий
  • Ізяславський район - 1 хворий
  • Славутський район - 1 хворий

Довідка

Кір - це інфекційна хвороба, яку викликає вірус Morbillivirus. Він небезпечний тим, що легко поширюється, спричиняє ускладнення і навіть смерть, і ліків від нього не існує.  9 з 10 неімунізованих людей хворіють на кір після контакту з хворим. Це одна з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Від кору помирають три-п'ять людей на 1000 заражених. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Мастер Автополив
    Панику разгоняют на ровном месте. Подсчитайте % заболевших к количеству населения и узбагойтесь.
  • Михайло Білецький
    Саме страшне, що насувається дифтирія, а там 50% смертності
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Морози посиляться: якою буде погода на Хмельниччині 16 січня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 16 січня 20:02 Пересадка серця у прифронтовому Запоріжжі: як лікарі врятували жителя Хмельниччини 19:09 Завтра у Хмельницькому будуть планові знеструмлення (АДРЕСИ) Від читача 17:14 📞Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. 18:08 На щиті повертаються пʼятеро військових з Хмельниччини. Імена 17:17 На Хмельниччині патрульні авто сповіщатимуть про тривогу: навіщо це потрібно 16:30 Заробив на ремонті ліцею: керівник управління освіти на Хмельниччині програв апеляцію 15:57 Будівлю музичного училища на Проскурівській визнали культурною спадщиною 15:01 У 15-річного Святослава рідкісна хвороба. Потрібно 3 мільйона доларів photo_camera 14:48 Чому на Хмельниччині ввели аварійні відключення світла: пояснення обленерго 14:15 Що відомо про працівника ТЦК з Волочиська, який знімав знущання над затриманим 13:29 Прикордоннику з Хмельниччини посмертно присвоїли звання Героя України 12:44 Донька хмельничанина Стефанчука йде в МЗС: огляд її декларації 12:02 На Хмельниччині інспектора Укртрансбезпеки спіймали на хабарі 11:11 Понад 10 мільйонів гривень спрямують на нове озеро у Хмельницькому 10:12 Посмертно і особисто: воїнів з Хмельниччини відзначили нагородами (ІМЕНА, ФОТО) 09:30 Хмельницьким спортсменам і тренерам виплачуватимуть щомісячні стипендії (ІМЕНА) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up