У грудні буде 5 магнітних бур: коли вони пройдуть та як впливатимуть на здоров’я

У грудні буде 5 магнітних бур: коли вони пройдуть та як впливатимуть на здоров’я
 • Увесь місяць сонячна активність буде динамічною. 

 • Розповідаємо коли будуть бурі та як вберегтися.

Перший місяць цьогорічної зими пройде із магнітними бурями. У грудні відбудеться кілька потужних спалахів. Пік сонячної активності припаде на кінець місяця. Прогноз оприлюднили в Центрі передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Календар на грудень

Науковці повідомляють, що цього місяця буде 5 магнітні бурі. Кілька з них будуть потужнішими за інші:

 • Відео дня
  /li>
Довідка:
Магнітна буря – природне періодичне явище, яке виникає в результаті збурення магнітного поля Землі. Вплив на магнітосферу нашої планети має Сонце.  

У середньому магнітна буря триває від 2 до 5 днів. Її поділяють на фази: 

 • початкова (коли сонячний вітер налітає на Землю)

 • головна (відбуваються зміни в магнітосфері)

 • кінцева (відновлення магнітного поля Землі до звичного значення)

Під дією магнітних бурь на Землі може змінюватися тиск та температура повітря, а внаслідок того, що корональна маса проникає в атмосферу і взаємодіє з молекулами повітря, можуть утворитися полярні сяйва. 

Як магнітні бурі впливають на організм

Вплив магнітних бур на здоров’я людини не доведений. Певні дослідження вказують на це, однак є й дослідження з протилежними результатами. Так, один з таких аналізів вказував на підвищення ризику інсульту. Однак навіть його автори зазначали, що проблема потребує подальшого вивчення.

Магнітні бурі можуть спричинити дискофорт для метеозалежних людей. Найчастіше у цей період проявляються наступні симптоми: 

Як пережити магнітні бурі

В залежності від інтенсивності магнітні бурі здатні вплинути навіть на здорову людину. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, у небезпечні дні слід дотримувати простих рекомендацій лікарів:

Читайте також: Сніг та мороз до -6: прогноз погоди на кінець листопада — початок грудня по Хмельниччині

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
 • Nata Shamrai

  Ці магнітні бурі багатьом людям псують життя, але якщо голова болить дуже часто, треба все ж таки обстежитися. Мене сімейний лікар направив на УЗД судин голови та шиї https://evroklinika.com/poslugy/uzd-sudin-golovi-ta-shii/ з'ясувалося, що є проблеми з судинами голови, звідти й головний біль. Пройшла лікування, тепер голова болить дуже рідко.

 • Читач20

  Головні болі часті особливо при переміні погоди.хоть на стіну дерись

keyboard_arrow_up