У Хмельницькій дитячій лікарні зламалося обладнання. На нове грошей немає

У Хмельницькій дитячій лікарні зламалося обладнання. На нове грошей немає
Фото fp.com.ua
  • В гастроентерологічному відділені лікарні вийшов з ладу апарат, яким щороку обстежували до 180 дітей.
  • Ремонту обладнання не підлягає. На новий потрібно 450 тисяч гривень. Гроші збирають волонтери.

Хвороби органів травлення посідають третє місце в поширеності серед дітей. Часто виявити їх можна лише спеціальним обладнанням. В Хмельницькій обласній дитячій лікарні таким був ригідний ректоскоп 1999 року виробництва. Щороку на ньому обстежували 160-180 дітей. Апарат вийшов з ладу. Як кажуть в лікарні, ремонту він не підлягає. Тому потрібен новий.

Для купівлі більш сучасного обладнання потрібно 450 тисяч гривень. Стільки вартує сигмоідофіброскоп Pentax FS-34 V. Він дозволить виявляти вади розвитку товстого кишківника, хворобу Корна, виразковий і не виразковий коліти та інші захворювання. Щоб знайти ці кошти, медзаклад звернувся до волонтерів ГО «Розвиток» і Волонтерсько-лідерського руху.

- Лікарня звернулася до нас з проханням допомогти в придбанні апарату і ремонту лікарні. Ми вирішили, що обладнання більш необхідне. Почали збирати кошти двома командами волонтерів. Вдалося зібрати поки лише половину суми – 225 тисяч гривень. Й чим раніше ми матимемо всю суму, тим краще. Апарат купується за євро. А його курс росте. Коли ми почали збирати, то в гривні він коштував 340 тисяч, - каже волонтер Анна Белкот.

Допомогти у зборі коштів можна, перерахувавши їх на картку ПриватБанку:

4731 2191 0023 6060

ім'я одержувача: Белкот Анна Василівна

Деталі за тел: +380961894247

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (21)
  • Анонім
    Ви тільки задумайтесь зламався апарат і ремонту не підлягає. Апарат, який приносить живі гроші. А за той час коли він був робочий за обстеження діточок гроші брали справно, і мабуть думали, що так буде далі... Але не так сталось як гадалось... Дивує лише одне, апарат який коштує максимум 100 тис.грн з доставкою, а збирають валонтери суму 450 тис. Грн. Питання: 350 тис.грн кому підуть??? в карман??? Чи за ці кошти хтось дюже зацікавлений в зборі коштів??
  • Мама
    А взагалі дуже багато волонтерів розвелось і постійно кошти збирають на щось, хоча влада вихваляється що на все коштів вистачає із Державного і міських бюджетів.  Причин такого явища як волонтерство багато. Переважно це як спосіб заробітку собі на життя і покращення свого матеріального становища
  • Мама
    Нехай Симчишин зніме частину зі збиткового для міста 100 млн. депозиту. Хоча б якась користь буде від цих грошей
  • Tatyana Vorontsova
    Як це не має, як скрізь афішують, як багато є грошей у міста!

    Весь час щось купляють.

    В мене навіть таке враження склалося, що їх занадто багато і вже не знають куда дівати, навіть на депозити кладуть.

    Все залежить від керівництва.

    Нехай йде до мера та просить!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:27 Снігуров залишиться в СІЗО: рішення апеляційного суду 18:02 У Хмельницькому суд відібрав дитину в батька, що не виконував свої обов’язки 17:36 Назавжди 34: у Славуті провели в останню путь морпіха Романа Данилюка 17:03 15 років за держзраду: у Хмельницькому засудили агента фсб Від читача 12:51 Встановлено професійне свято - День фінансистів 16:36 Ускладнення руху біля філармонії: у Хмельницькому розпочинають ремонт дороги 16:20 Збираємо школяра 2026: де купити канцелярію та рюкзак в Хмельницькому 16:06 Падіння літака на Хмельниччині: ДБР оприлюднило дані бортового реєстратора 15:22 Президентські гранти на Хмельниччині: які проєкти молоді отримають фінансування 14:58 Жителька Хмельниччини викрала з рахунку військового 400 тисяч: що вирішив суд 14:27 «До останнього сподівались». На Хмельниччині попрощались з воїном Геннадієм Гавдюком photo_camera 13:55 Українці оцінили ситуацію на фронті та майбутнє країни (опитування КМІС) 13:31 Горіли трава і сміття. Рятувальники загасили 11 пожеж на Хмельниччині 12:36 Вдарив по голові і вкрав гроші. У Кам’янці затримали 18-річного нападника 12:12 На Хмельниччині ексчиновниця приховала 20 мільйонів: буде суд 11:50 В ДТП неподалік Хмельницького травмувалася неповнолітня мотоциклістка 11:19 У Хмельницькому відбулася «Книжкова площа»: деталі 10:41 На Шепетівщині п’яна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими 10:12 На завершення робіт по Палацу спорту потрібно 380 млн грн, – Симчишин 09:45 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up