У Хмельницькому 28 нових випадків інфікування Covid за добу. Скільки уже хворих

У Хмельницькому 28 нових випадків інфікування Covid за добу. Скільки уже хворих
ua.depositphotos
  • Вчора коронавірус підтвердили ще у двох десятків мешканців обласного центру.
  • Якою є кількість "активних" випадків коронавірусу в місті та скільки людей уже одужали, дізнавайтеся на нашому сайті. 

У Хмельницькому за останню добу, 18 січня, підтвердили 28 нових випадків коронавірусного захворювання. Водночас за учора одужало 14 пацієнтів. Про це інформують у пресслужбі міської ради.

Від початку пандемії у місті зафіксовано 10 446 випадків захворювання на Covid-19. З них:

- 9 541 особа одужала,

- 144 хворих померли від ускладнень,

- 761 хворіє.

На ранок 19 січня на стаціонарному лікуванні перебуває 135 мешканців обласного центра з підтвердженим коронавірусом.

Кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях міста:

  • інфекційна лікарня - 101 хворий на Covid-19 (75 мешканці Хмельницького) і 4 з підозрою (4 - Хмельницький). Хворих на пневмонію - 118. В міській дитячій лікарні - 8;
  • міська лікарня - 59 хворих на Сovid-19, 15 пацієнтів з підозрою,  14 хворих із пневмонією;
  • перинатальний центр - 5 хворих на Covid-19 (1 хмельничанка) і 0 з підозрою.

Нагадаємо, в Хмельницькій області з початку пандемії зареєстровано 42 434 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них одужало вже 37 888 осіб (89,3% від підтверджених випадків). Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області - 744.

На лікуванні в області наразі перебуває 3 802 пацієнти з коронавірусом: 601 лікується стаціонарно, 3 201 - амбулаторно. З них 116 - діти, 198 - медпрацівники. Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 33,3% (601 хворий, 211 підозр). 

Читайте також: Чи можна пірнати в ополонку на Водохреща перехворілим на коронавірус: застереження лікаря 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Остап
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:08 На щиті — військові з Хмельниччини: Сергій Бобочка, Петро Боднар, Богдан Рижик, Сергій Седзюх, Дмитро Шкварун 17:04 Коли святкуватимемо Андрія Первозванного у 2025-му: дата за новим календарем 16:06 Квитки на приміські поїзди дозволили купувати онлайн: як це зробити хмельничанам 15:15 Хмельниччину накриє негода: на завтра оголошено штормове попередження Від читача 13:09 ВАЖЛИВО!!! Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 14:24 На території ліцею Хмельниччини засуджений збував наркотики. Його посадили 13:28 Коли прийде тисяча від держави: Зеленський анонсував старт виплат 12:39 Будівництво Хмельницької АЕС у цифрах: скільки коштуватиме і який термін 12:02 Захищав країну разом із сином: на війні загинув Михайло Павлушко з Хмельниччини 11:04 На Хмельниччині поширюється ВІЛ: медики закликають обстежитися 10:05 3 локації на Хмельниччині, про які ви, можливо, не знали photo_camera 09:09 30 жителів Хмельниччини отримали кошти на відкриття бізнесу: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up