У Хмельницькому і Кам’янці виявили найбільше випадків COVID-19. Де найменше

У Хмельницькому і Кам’янці виявили найбільше випадків COVID-19. Де найменше
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині на коронавірус захворіло ще 147 людей.
  • Відомо, що за добу внаслідок ускладнень померла одна жінка.

У Хмельницькій області +147 нових випадків COVID-19. Про це інформують у пресслужбі ОДА. Де і скільки виявили хворих:

  • 57 - м. Хмельницький
  • 22 - м. Кам’янець-Подільський
  • 8 - м. Шепетівка
  • 7 - м. Старокостянтинів
  • 7 - Старокостянтинівський район
  • 6 - м. Славута
  • 5 - Хмельницький район
  • 5 - Чемеровецький район
  • 5 - Кам’янець-Подільський район
  • 4 - Новоушицький район
  • 3 - Волочиський район
  • 3 - Дунаєвецький район
  • 3 - Летичівський район
  • 3 - Славутський район
  • 2 - м. Нетішин
  • 2 - Красилівський район
  • 2 - Полонський район
  • 1 - Деражнянський район
  • 1 - Старосинявський район
  • 1 - Ярмолинецький район

На лікуванні в області перебуває 2631 особа: 528 пацієнтів - у стаціонарах, ще 2103 - на амбулаторному лікуванні. З них 84 - діти, 119 - медпрацівники.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 30,6% (528 хворих, 219 підозр).

Загалом на Хмельниччині одужало вже 40404 особи. Це 92,2% від підтверджених випадків, з них 1458 - діти, 3228 - медпрацівники. Станом на 12:00 в області одужала ще 261 особа. Де саме

  • 39 - м. Кам’янець-Подільський
  • 4 - м. Нетішин
  • 2 - м. Славута
  • 2 - м. Старокостянтинів
  • 121 - м. Хмельницький
  • 1 - м. Шепетівка
  • 5 - Віньковецький район
  • 30 - Городоцький район
  • 10 - Дунаєвецький район
  • 2 - Ізяславський район
  • 12 - Кам’янець-Подільський район
  • 3 - Красилівський район
  • 3 - Летичівський район
  • 4 - Новоушицький район
  • 1 - Полонський район
  • 1 - Славутський район
  • 3 - Старокостянтинівський район
  • 1 - Старосинявський район
  • 5 - Теофіпольський район
  • 7 - Хмельницький район
  • 4 - Чемеровецький район
  • 1 - Ярмолинецький район.

Як повідомляють в обласній держадміністрації, за добу в області померла одна людина. Це 60-річна жінка з Чемеровецького району. 

Наразі в області зареєстровано 783 летальних випадки внаслідок ускладнень через COVID-19.

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 43818 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1542 - діти, 3361 - медики. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Холод відчуватиметься сильніше: синоптики Хмельниччини попереджають про негоду 20:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 грудня 20:03 На щиті — пʼятеро військових з Хмельниччини: Юрій Бурячок, Олег Данилюк, Дмитро Заєць, Денис Ліщук, Андрій Мартинюк 19:05 Планові відключення світла у Хмельницькому на 30 грудня (АДРЕСИ) Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 18:01 Негода на Хмельниччині: чи є проблеми з проїздом на дорогах 17:04 На Шепетівщині збили жінку на «зебрі» 16:16 У Хмельницькому районі пожежа забрала життя 62-річного чоловіка 15:26 Грип, ГРВІ та коронавірус: яка ситуація на Хмельниччині наприкінці грудня 14:37 Хмельничанин брав в оренду побутову техніку та здавав її у ломбард 13:56 У Хмельницькому попрощаються із сержантом ДПСУ Русланом Полозюком 13:11 Жінка в реанімації: на Хмельниччині водійку електровелосипеда збила вантажівка 12:30 У Хмельницькому пʼяний водій збив підлітків на переході й утік. Буде суд 11:44 Буксирували «швидку» з хворим: як Хмельниччина пережила добу негоди 11:11 Рік у фото: пригадуємо, який був 2025-ий у Хмельницькому photo_camera 11:01 Виявили тіло жінки: чотири пожежі гасили рятувальники Хмельниччини за добу 10:17 У Хмельницькому продавали фальшиві ліки: поліція накрила схему 09:30 На Хмельниччині — найдешевша кава в Україні: які ціни по областях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up