У Хмельницькому плюс один хворий з COVID-19. Яка ситуація в області

У Хмельницькому плюс один хворий з COVID-19. Яка ситуація в області
Фото ілюстративне
  • У Хмельницькому зафіксували новий випадок хвороби.
  • Якою є статистика захворювання станом на 18:00 дізнавайтесь далі.

У Хмельницькому підтвердили ще один випадок COVID-19. Наразі в області з початку пандемії було зареєстровано 828 лабораторно-підтверджених випадків хвороби. З них: 53 у дітей, а 129 у медиків.

Як повідомляють у Хмельницькій обласній державній адміністрації, на лікуванні в області зараз перебуває 220 людей. З них 44 лікується на стаціонарі, а 176 амбулаторно. Це 6 дітей і 30 медиків. 

У Хмельницькій області одужало вже 589 осіб, що складає 71,1% від підтверджених випадків, з них 47 - діти, 98 - медики.

Померло від коронавірусу в області 19 людей..

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Сашко
    Приїдеш подивитися а там нікого немає!
  • Костя
    Науковці виявили нову форму SARS-CoV-2. За рівнем небезпеки вона така ж, як і попередня, але поширюється ще швидше.

    Фахівці з американського Інституту імунології Ла-Хоя виявили нову форму збудника коронавірусу, який мігрував до США з Європи. Нову версію інфекційного збудника SARS-CoV-2 назвали G614. Дослідження опублікували у журналі Cell.

    Попередня версія SARS-CoV-2 називається D614. Втім, молодша його варіація під назвою G614 стала значно поширенішою.

    Фахівці з'ясували, що G614 став поширюватися ще аж в середині січня. Наприкінці лютого поширення обох вірусів було на однаковому рівні, але вже травні мутований інфекційний збудник мали майже 90% хворих.
    LoginOk reply Костя
    Костя, побережіть свої нерви. Не читайте всяку неперевірену пресу. Так можна і в Скаржинці загриміти.
    Костя reply LoginOk
    Лена, зайдіть в обласну лікарню. Або в інфекційну. Допомжіть краще грошима на лікування від короновірус. Середньої важкості 11000 в день на ліки. Допоможіть краще грошима на після лікувальний період. Чому люди закладуть будинки, дачі?Думаєте корона недає ускладнень?
    На серце, почки, печінку,  легкі ( напади асматичні), мозок .Допоможіть краще грошима...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Мобілізація заброньованих на Хмельниччині: як вони оскаржують призов у судах 17:41 На трасах Хмельниччини ремонтують покриття: де тривають роботи 17:07 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами: Вадимом Стрельбіцьким та Максимом Такташовим 16:26 Хмельницька АЕС запрошує на роботу: список актуальних вакансій Від читача 13:52 Колектив КНП "ХОССЦ" щиро вітає Вас з Великоднем! 15:47 На Хмельниччині підліток просив позбавити батька батьківських прав: чому суд відмовив 15:05 Ошукав матір загиблого воїна на понад мільйон гривень: на Хмельниччині затримали шахрая 14:12 На щиті — шестеро воїнів з Хмельниччини. Хто ці Герої 13:29 На Хмельниччині зафіксували сказ у собаки: мешканців закликають бути обережними 12:46 Інформував ворога про Хмельницьку АЕС: іноземця засудили до 5 років 12:03 Від поранення на війні до Ради ветеранів: велике інтерв'ю з Катериною Луцик 11:17 Нічна аварія на Хмельниччині: мотоцикліст у нейрохірургії 10:28 На Хмельниччині перевірили ціни на ліки: завищення виявили у більшості аптек 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Воїнів з Хмельницького району посмертно відзначили нагородами (ІМЕНА) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up