У Хмельницькому збільшилась кількість хворих на сальмонельоз

У Хмельницькому збільшилась кількість хворих на сальмонельоз
  • У 2018 році в Хмельницькому зафіксували вже 28 випадків захворювання на сальмонельоз. 
  • Здебільшого хворіли діти віком від одного до чотирьох років. 

За 5 місяців 2018 року у Хмельницькому зареєстрували 28 випадків сальмонельозу. Ця цифра майже втричі більша, аніж за аналогічний період минулого року. Хворобу виявляли як у дорослих, так і у дітей. Про це повідомляють в лабораторному центрі МОЗ України у Хмельницькій області. 

З початку року захворіло 13 дорослих і 15 дітей. Серед дитячого населення сальмонельоз підхопили троє малюків до одного року, 11 діток від 1 до 4 років, а також одна дитина віком від 5 до 9 років.

Як з'ясували медики, хворі заразились сальмонельозом через продукти харчування. Це і яйця та яйце продукти, куряче м’ясо, молочні продукти (сире домашнє молоко з ринку, сметана, сир домашній). 

Довідка

Сальмонельоз вважається бактеріальною інфекцією і його відносять до загальної групи зоонозів. Це гостропротікаюче кишкове захворювання, для якого характерне залучення в інфекційний процес органів травного тракту. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:15 У Хмельницькому пролунав вибух 11:48 У Кам’янці-Подільському BMW влетіла у квітковий кіоск: постраждала жінка (ВІДЕО) 11:15 В аварії на Старокостянтинівському шосе постраждав водій електровелосипеда 10:15 У Хмельницькому затримали військового, який втік в СЗЧ з автоматом Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 У Кам'янці 19-річний водій «BMW» протаранив квітковий кіоск 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 31 липня (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Спека до +34: якою буде погода на Хмельниччині у п’ятницю 20:38 До війни працював вчителем: у Хмельницькому попрощались з Віктором Шугаєвим 20:15 Смертельна ДТП з вантажівкою біля кафе у Правдівці: що загрожує водію 19:47 Хмельничан запрошують на «Медичний пікнік»: безкоштовні консультації, скринінги та подарунки 19:09 На Хмельниччині зіткнулись дві вантажівки: деталі від поліції 18:21 Побив медпрацівниць та напав на поліцейського: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 17:39 У Старокостянтинові водійка збила двох дітей і поїхала з місця ДТП 17:04 Від повідомлень у месенджері до вироку: історія патрульного, якого спіймали на хабарі 16:27 Воював з 2014 року: у Хмельницькому попрощалися з В’ячеславом Сивоволом 15:55 Снігуров і неповнолітні хмельничанки: зібрали все, що відомо про кримінальну справу 15:13 У Хмельницькому в п'ятницю попрощаються із захисником 14:28 У центрі Хмельницького обмежать рух: триватимуть дорожні роботи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up