У МОЗ не рекомендують відкривати дитячі табори

У МОЗ не рекомендують відкривати дитячі табори
Фото ілюстративне
  • У МОЗ розповіли, що літні оздоровчі заклади для дітей відкривати не варто.
  • Причину повідомив головний санітарний лікар.

Міністерство охорони здоров'я України не радить відкривати двері дитячих оздоровчих закладів. На цьому наголосив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі одного з телеканалів. За його словами, за період оздоровлення дітей відбувається близько 80 спалахів кишкових інфекцій. 
"Під час оздоровлення у нас відбувається десь близько 80 спалахів кишкових інфекцій. Дітей завозять в інфекційні стаціонари, а там нині є хворі на коронавірус. Замість лікування кишкової інфекції, ми можемо наражати на небезпеку інфікування ще і на Covid-19. Тому пропозиція – утриматися до стабілізації епідеміологічної ситуації", – сказав Ляшко.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення про скасування ще деяких обмежень. Тому з 5 червня можна:

  • закладам громадського харчування приймати відвідувачів у приміщеннях;
  • не дотримуватися самоізоляції особам старше 60 років;
  • проводити релігійні заходи у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;
  • проводити акредитацію освітніх програм, за якими готують здобувачів вищої освіти у віддаленому режимі.

Читайте також: На Хмельниччині вчергове послаблять карантин — голова ОДА

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Графік відключень світла на 19 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:01 Вдарять морози: погода на 19 листопада для Хмельниччини 20:35 Пішов з життя медик Хмельницької обласної лікарні Геннадій Васільєв 20:11 У Хмельницькому 19 листопада планово знеструмлять 100 вулиць (АДРЕСИ) Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 19:53 Не стало пʼятьох військових з Хмельниччини: хто вони 19:01 Жителя Хмельниччини обманули при купівлі авто на 240 тисяч гривень 18:18 У Кам’янці контролюють кількість безпритульних тварин цивілізовано — як це працює 17:32 Військові ТЦК на лаві підсудних: як за вимкнені бодікамери карають на Хмельниччині 16:46 Переглянули вирок водієві, який на смерть збив трьох хмельничанок на зупинці 16:01 Як виглядають платні камери у Хмельницькому СІЗО та скільки коштує «задоволення» 15:12 У Хмельницькому попрощались з воїном та батьком трьох дітей Євгенієм Оляніним 14:30 У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки (ВІДЕО) 13:58 Де вигідніше: порівнюємо ціни на свинину в Хмельницькому photo_camera 13:28 Спробував підкупити патрульних: на Хмельниччині затримали водія 12:49 Порівняли ціни на парковках у Хмельницькому і містах-сусідах (ІНФОГРАФІКА) 12:29 Юнак зірвався у каньйон у Кам’янці: рятувальники його витягнули (ВІДЕО) 11:55 У Хмельницькому сестри знайомилися з чоловіками та обкрадали їх 11:12 Де у Хмельницькому не буде води сьогодні: адреси (ОНОВЛЕНО) 10:17 Горіли кафе та автівки: шість пожеж сталось на Хмельниччині за добу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up