У поміч лікам від гаймориту – звіробій, живиця і прополіс

У поміч лікам від гаймориту – звіробій, живиця і прополіс
Гайморит – це досить складне захворювання і неможливо обійтися без консервативних методів лікування. При перших же симптомах необхідно проконсультуватися з лікарем, здати аналізи і почати лікування.

Народні методи – це ефективні засоби від гаймориту, але їх застосування повинно бути в обов'язковому порядку узгоджене з фахівцем. Це допоможе не тільки швидко вилікувати людину, але й виключить можливість виникнення побічних ефектів.

 

Народні методи лікування гаймориту

Відео дня
> 1. Ялинова живиця

Одна з найефективніших народних мазей від гаймориту готується наступним чином. Розтерти 100 грамів живиці і змішати з половиною подрібненої цибулини, трьома столовими ложками оливкової олії і 10 грамами мідного купоросу. Суміш необхідно довести до кипіння і відразу ж зняти з вогню. Отриману розігрівати мазь використовують для змазування слизової носа кілька разів на день.

 

2. Цикламен

Позбавити дитину від симптомів гаймориту або синуситу допоможе сік рослини. Часте закапування носа цим народним засобом призводить до рясного виділенню секрету і, як наслідок, значного поліпшення самопочуття.

 

3. Звіробій

Для приготування настою необхідно в рівних пропорціях змішати суху траву звіробою, ромашки, деревію, череди, лаванди, шавлії та евкаліпту. Столова ложка збору заварюється літром окропу і дається дитині вранці по 100 мілілітрів. Ввечері треба робити 20-хвилинні інгаляції цим же засобом.

 

4. Чорна редька

Прогріти гайморові пазухи допоможе компрес з натертого на дрібній тертці коренеплоду. Досить помістити овочеву масу в марлю, складену в декілька шарів, і прикласти до гайморової пазухи. Обов'язково потрібно попередньо змастити ніжну дитячу шкіру будь-яким жирним кремом, щоб уникнути опіку і лущення.

 

5. Каланхое

Необхідно подрібнити лист каланхое і закласти його в ніс. Дитина почне активно чхати, пазухи очистяться, і самопочуття швидко покращиться. Досить повторювати процедури по 2-3 рази на день. Причому, незважаючи на те що стан через 2-3 дні помітно покращиться, не варто припиняти лікування ще декілька днів, додатково промиваючи ніс сольовим розчином.

 

6. Прополіс

Необхідно змочувати у прополіс ватяні палички і вставляти їх в ніс на півгодини тричі на добу. Перед сном потрібно змастити слизову носа евкаліптовим маслом. Вранці ви зможете спостерігати, як починає рясно виходити гній. Продовжують лікування до повного одужання, яке настає досить швидко.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (18)
  • Читач83
    Декілька разів пробувала лікувати гайморит соком цикламену – відчуття жахливі, печіння просто нестерпне, а ефект тимчасовий. Вирішила спробувати Цинабсин, і це просто небо і земля! Без болю та сліз, набряк зменшився за кілька днів, дихати стало легше, і виділення поступово зникли. Тепер тільки цей препарат!
  • Читач53
    Ми ніколи не лікувалися народними методами. Дитині (7 років) призначили Цинабсин через часті синусити, які постійно ускладнювалися гайморитом. Спочатку сумнівалася, бо завжди думала, що такі проблеми лікуються тільки сильними ліками. Але вже через кілька днів стало видно результат – соплі стали прозорішими, а носик почав нормально дихати! Тепер при перших симптомах відразу даю ці таблетки.
  • Читач29
    Після того, як мені порадили супер народний засіб від гаймориту - сік буряка з медом, - я взагалі зареклася користуватися народними методами. Майже рік тому було загострення гаймориту - вилікувалася швидко завдяки тому, що нарешті звернулася до фахівця й отримала кваліфіковане призначення та лікування. Пила антибіотик і Цинабсин і ось уже рік, як забула про проблеми з носом.
  • Елена Бойко
    Народне лікування - це добре, але краще все-таки дотримуватися рекомендацій лікаря. Особисто я давала синові Цинабсин за сильного нежитю. Він безпечний і допомагає чудово.

keyboard_arrow_up