У Волочиській ОТГ навчальні заклади ігнорують «червону» зону — ХОДА

У Волочиській ОТГ навчальні заклади ігнорують «червону» зону — ХОДА
Ілюстративне фото
  • В громаді діти продовжують ходити у школи та дитсадки.

  • У Хмельницькій ОДА попередили про відповідальність.

У Волочиській ОТГ відмовляються дотримуватися правил «червоної» зони, до якої належить Волочиський район. В громаді діти досі ходять до шкіл та дитсадків, хоча це заборонено. Про це сьогодні, 14 вересня, під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Поліція вже отримали доручення перевірити порушення карантину та буде складати протоколи за кожним навчальним закладом.

Нагадаємо, що від сьогодні на Хмельниччині діє новий поділ на карантинні зони. Волочиський район та місто Славута належать до «червоної» зони. Це означає, серед іншого, відвідування шкіл та дитсадків дітьми. Заклади середньої освіти мають працювати дистанційно.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Михайло Заклецький
    Цілком правильне рішення . Вірус небезпечний для людей після 75 років , або для вже смертельно хворих . Дітям він по барабану .
  • Любов Школьняк
    Діти ще з того навчального року  запущені
  • Андрей Никифоров
    А в Белоруссии есть красные зоны?
  • Ірина Бортюк
    Правильно роблять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Потеплішає: прогноз на 17 грудня для Хмельниччини 20:29 Підтвердилася загибель двох воїнів з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 19:49 Де не буде світла у Хмельницькому 17 грудня (АДРЕСИ) 19:12 Пʼяним вночі катав школярок та злетів у кювет: як покарали водія на Хмельниччині Від читача 16:54 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Як діють зловмисники. 18:26 У Хмельницькому попрощалися із захисником Володимиром Тарасюком 17:45 Декларація з помилками на 38,9 мільйона: як НАЗК перевіряло депутата з Хмельницького 17:29 Газовики спростували появу «четвертої платіжки». Що насправді отримали хмельничани 16:52 СБУ знайшла пістолет, з якого вбили Парубія: кілера затримували на Хмельниччині 16:11 Хмельничанин погрожував підірвати прикордонний підрозділ на Закарпатті: чим все закінчилось 15:30 Педагоги і науковці Хмельниччини отримали премію імені Миколи Дарманського (ІМЕНА, ФОТО) 14:48 На Хмельниччині звели карʼєр на землях громади: судитимуть ексочільника Геокадастру 14:01 Які ціни на фрукти у Хмельницькому і звідки їх привозять 13:15 Холод надворі - тепло вдома: актуальні рішення цієї зими 13:03 У Хмельницькому проведуть різдвяний ярмарок: коли і де 12:12 У громадах Хмельниччини попрощаються з військовими — Олександром Бєлогуровим та Денисом Роздобутьком 11:26 Хмельницька АЕС шукає працівників: повний список вакансій 10:30 Помер колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Віктор Коцемир 09:52 Хмельничан просять допомогти у розшуку злочинця 09:16 Прорвало водопровід: на Виставці сьогодні не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up