Українські ліки від COVID-19 почали тестувати на людях

Українські ліки від COVID-19 почали тестувати на людях
Ілюстративне фото
  • За попередніми даними, препарат може запобігати смерті від хвороби або зменшувати її ймовірність.

В Україні розпочали клінічні випробування препарату, який, імовірно, може запобігати COVID-19 або лікувати цю хворобу. Припускається, що лікарський засіб може знижувати ризик смерті від COVID-19 або повністю їй запобігати. Такими є попередні висновки науковців та фармвиробників. Препарат виготовлений в Україні. Про це йдеться у повідомленні на сайті Президента України. Назву препарату чи діючої речовини не називають.

За інформацією із сайту МОЗ, клінічні випробування будь-якого препарату проходять у чотири етапи:

Головні новини 23 квітня про поширення коронавірусу та карантин дізнавайтеся з нашої окремої новини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Ksana Lebid
    Фуфломіцин?
  • валентина
    Но вот что самое интересное НИРАЗУ С НАМИ НЕЛЕЖАЛИ В ИНФЕКЦИОНЫХ ОТДЕЛЕНИЯХ БЕЖЕНЦЫ С ИРАНА КИТАЯ АРМЕНИИ АФГАНА СИРИИ ТАЖДЖИКИ и др

    Читаю коменты , пишут, таджики у нас живут 16 чел в квартире, работают таксистами  и никакими пневмониями вообще неболеют и неболели!!
    валентина reply валентина
    В голове неукладывается???Вы? что ?выращивание вирусывирусы  на крови АГАР АГАРЕ городских людей или с трупов??Приучая к той крови проживающего населения??А доноры с села или беженцы кров несдают??
  • валентина
    ретій — тестування на великій (сотні або тисячі) групі людей з хворобою, яку має лікувати препарат. Підтверджується ефективність та дозування, виявляються побічні ефекти



    Правильно все правильно НА БАЗАРНИКАХ И ТЕСТИРУЮТ!! БОЛЬШОЕ СКУПЧЕНЯ ЛЮДЕЙ, МАСОВОСТЬ , ВАМ ВСЕ ЕПИКРИЗЫ СВОИ ПОКАЗАТЬ ??? ПО КОРОНОВИРУСАХ 2002_2004_ 2009,2010,2012_2014_2020 года
  • Надія Крулик
    Тестують спочатку на тваринах  а не на людях 🙅
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:45 Забудова Бакоти: чи дійсно там з’явиться масштабне курортне селище 19:19 Хмельницький без гарячої води: де та коли вимикатимуть (ГРАФІК) 18:20 ВСІМ Бізнес-ліга 2026: триває реєстрація команд Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 17:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 16:42 На Хмельниччині військовий катував колишню дівчину: ДБР повідомило про підозру 15:58 «Вирішував питання» з військовим обліком: на Хмельниччині викрили схему з ухилення від мобілізації 15:19 Обіцяв розшукати та повернути тіло сина: за шахрайство засудили жителя Нетішина 15:07 5 пожеж ліквідували на Хмельниччині за минулу добу 14:45 14 років за зґвалтування доньок: жителю Хмельниччини не вдалося оскаржити рішення суду 13:47 «Школа для вагітних» у Хмельницькому: де працює і чому навчають 12:02 На Хмельниччину «на щиті» повертається солдат Олександр Кузнєцов 11:21 На Хмельниччині зіткнулись два мотоцикли. Постраждав 14-річний пасажир 11:01 Чи працюють петиції у Хмельницькому: ми проаналізували 10:34 На Інститутській чоловік стріляв у патрульних (ВІДЕО) play_circle_filled 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:44 Ордени «За мужність» передали рідним загиблих воїнів із Полонного photo_camera 09:25 За кермом буса – 20-річна водійка: історія Аліни, яка працює на хмельницькому агропідприємстві МХП (новини компаній) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up