Величезні черги та відсутність дистанції: почали щеплювати хмельничан у центрі вакцинації (ФОТО, ВІДЕО)

Величезні черги та відсутність дистанції: почали щеплювати хмельничан у центрі вакцинації (ФОТО, ВІДЕО)
  • Хмельничан вакцинують препаратом «CoronaVac».

  • В центрі вакцинації та біля нього вже зібралися сотні людей.

У Хмельницькому почав роботу центр вакцинації від COVID-19. Він розташований на Володимирській у приміщенні телерадіокомпанії «UA: Суспільне». Щеплення там можуть отримати всі охочі. Медики використовують препарат «CoronaVac». На 12 та 13 виділили 1200 доз.

Робота центру почалася сьогодні, 12 червня, о 09:00. Журналісти vsim.ua побувавали там і подивилися, як все відбувається. Отож, станом на 10:00 людей тут чимало — близько 300. Організатори жодним чином не контролюють перебування у приміщенні та дотримання дистанції. Власне щеплення відбувається на другому поверсі — там людей особливо багато. Дехто з хмельничан через велику чергу відмовляється вакцинуватися та йде з будівлі.

Безпосередньо перед вакцинацією видають згоду, яку потрібно заповнити. Дехто робить це прикладаючи аркуш до стіни. Один із присутніх чоловіків сказав, що через відсутність дистанції людей «вакцинують природним шляхом», маючи на увазі, що імунітет до хвороби скоріше можна отримати від зараження вірусом, аніж від вакцини. Дивіться фото та відео.

Оновлено. Станом на 11:00 ситуація дещо покращилася — у центрі вакцинації почали контролювати дистанцію, людей стало менше і їх почали розподіляти по поверхах.

Планується, що центр вакцинації працюватиме у суботу та неділю від 09:00 до 16:00. Якщо охочих отримати щеплення буде чимало, графік можуть розширити і на будні дні. Ще один центр вакцинації для мешканців Хмельниччини працює у Кам’янці-Подільському.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (28)
  • Stepan Tanasiychuk
    В неділю пройшов це все за 5-10 хв. Черг не було взагалі. Побічних реакцій теж
  • Pavel Kondrashov
    Команда сёмы и тут обделалась.
  • Natali Vasilevna
    Люблю наш Хмельницький.
    Коли вакцину весь світ заборонив, у нас починають масово вакцинувати.
    Гриша Неїжмасло reply Natali Vasilevna
    Natali Vasilevna ця вакцина дозволена ВООЗ, хоча може вам Спутнік миліше.
  • Руслан Білоус
    В 11.00було людей двадцять, пройшов за десять хвилин
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:04 Загинуло четверо воїнів з Хмельниччини: хто вони 17:28 Збитки 164 тисячі гривень: на Південному Бузі спіймали браконьєрів з сітками 16:47 У Хмельницькому попрощалися із 38-річним захисником Максимом Глушком 16:06 Зняв білизну перед дітьми на майданчику: на Хмельниччині судитимуть чоловіка Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 15:25 росіяни пропонували гроші: на Хмельниччині юнак повідомив поліцію про спробу вербування 14:44 На Хмельниччині зіткнулися два авто: 46-річна водійка в лікарні 14:01 Попрощались з льотчиками, які загинули в авіакатастрофі на Хмельниччині: що про них відомо 13:09 На Хмельниччині мати звернулася до суду, щоб визнати сина померлим: апеляція відмовила 12:27 У Хмельницькому районі жінка викрала у рідного брата 130 тисяч гривень 11:48 Поблизу Хмельницького зіткнулися три автомобілі: водія госпіталізували 11:02 Ловили раків і карасів: на Хмельниччині спіймали двох браконьєрів 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:34 Самовільно залишив частину і напав на поліцейського: судитимуть колишнього військового 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:30 Хмельницька міськрада готує на продаж та в оренду 11 ділянок: список адрес 21:01 Після спеки – грози та похолодання: погода 3 липня на Хмельниччині 20:23 Відключення світла у Хмельницькому 3 липня: у списку 260 вулиць (АДРЕСИ) 19:43 Зарплати на Хмельниччині зросли: кому платять понад 40 тисяч гривень 19:05 У Хмельницький «на щиті» повернувся 36-річний воїн Артур Макарян
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up