Від COVID-19 на Хмельниччині одужали ще двоє людей

Від COVID-19 на Хмельниччині одужали ще двоє людей
Фото ілюстративне
  • Пацієнти лікувалися в Хмельницькій інфекційній лікарні.
 

Від COVID-19 на Хмельниччині одужали ще 2 пацієнти. Це мешканці Нетішина та Славути, які лікувалася у Хмельницькій інфекційній лікарні. Про це повідомили в пресслужбі ОДА.

Зазначається, що одужання підтвердили двома поспіль негативними ПЛР-тестами.

Таким чином, в області одужали вже 56 людей. 8 людей померло.

Нагадаємо, в Україні загалом підтвердили 16 425 випадків COVID-19, з них 402 протягом останньої доби.  Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 439 людей. Загалом 3 716 пацієнти вже одужали.

Читайте також:

COVID-19 по районах Хмельниччини: де зафіксували найбільше випадків хвороби (КАРТА)

Коли буде наступне послаблення карантину в Україні. У МОЗ назвали ймовірні дати

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Жовтий рівень небезпеки: прогноз погоди на Хмельниччині на вихідні 20:04 Частину Хмельниччини аварійно знеструмили до завтрашнього дня 19:12 Переробляв стартові пістолети на бойові: затримали нелегального зброяра з Хмельницького 18:24 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: затвердили графік на 2026 рік Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 17:17 Висадив пасажирів поза зупинкою: у Хмельницькому оштрафували водія маршрутки №49 16:30 У Хмельницькому попрощалися з 28-річним офіцером Юрієм Ткачуком, який вважався зниклим безвісти 15:48 «Вимагав 2 200 доларів за підпис»: посадовця Хмельницької ОВА затримали на хабарі 15:31 «Згадуючи про нього, ти посміхаєшся»: у Хмельницькому попрощалися із Сергієм Приставчуком 14:49 «Батьки втратили єдину доньку»: уродженку Хмельниччини зґвалтували та вбили у Рівному 14:01 «Зник після конфлікту з мамою»: на Хмельниччині всю ніч шукали підлітка 13:13 Наводив удари по Хмельниччині: місцевого жителя судитимуть за держзраду 12:30 Світло можуть вимкнути без попередження: на Хмельниччині запровадили аварійні знеструмлення 11:46 Пожежа у Хмельницькому: на проспекті Миру горіло виробниче приміщення (ВІДЕО) 11:01 До 25 переломів на день: що відбувається у хмельницькому травмпункті 10:19 Запшикав працівників ТЦК балончиком: судитимуть жителя Хмельницького району 09:30 Жителів Хмельниччини запрошують на роботу в патрульну поліцію: умови та зарплата 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up