Де «усамітнюються» хмельницькі чиновники. Ревізія туалетів

Журналіст "ВСІМ" перевірив стан туалетів у держустановах, які знаходяться у центрі міста, та куди найчастіше приходять хмельничани. Потрапити можна майже у будь-який з них без проблем, але туалетний папір зустріти вдалося не всюди.
Де «усамітнюються» хмельницькі чиновники. Ревізія туалетів

Перш за все, «проінспектували» місця, де справляють свої природні потреби люди у ділових костюмах, що працюють в Будинку рад. Відкривши на хвилинку двері туалету у крилі адміністрації, здалося, що прийшли до когось із чиновників додому: красива новенька плитка, блискуча сантехніка, велике дзеркало, усюди чистота. Ремонт був зроблений у вбиральнях при Ядусі. Єдине, чого тут бракує – освіжувача повітря. Для порівняння перевіряємо стан туалету в обласній раді, яка знаходиться в тій самі будівлі. Тут усе навиворіт. Неприємних запахів немає. Але елементи «декору» не вражають: плитка обідрана  і сантехніка  не в найкращому стані.Чи не найкращий стан вбиралень у міській раді. Здається, що ремонт тут проводився нещодавно. Є велике дзеркало. В кабінках помічений туалетний папір. Усе тут блищить. Прибиральниця працює справно, слідкуючи за чистотою.Потребує уваги туалет в податковій. Плитка і техніка тут виглядає так, ніби вони «живуть» тут ще з часів правління Горбачова. Своєрідний їдкий аромат відчутний ще в коридорі. Хмельницька міська рада. 

В міському управлінні освіти туалет був зачинений. В освітян він на ремонті.Тому до їхніх туалетів ми не добралися.  Вбиральня в облдерадміністрації. 

Кажуть, що за станом гро­мадських туалетів мож­на визначити культурний рі­вень країни. З побаченого можна зробити висновок, що не всі дбають про стан місць, де можна  «припудрити носика».

 

Коментарі (11)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Коментар видалено...

  Anonymous reply Анонім

  явно попахивает коментом от злорадного конкурента. значит кого то цепануло, что не он 1-ой успел)))

  Анонім reply Anonymous

  Коментар видалено...

  Anonymous reply Анонім

  мда... Тараненко вже не торт...

  Anonymous reply Анонім

  Тролям тут не місце. Тим більше таким низькопробним, як ти.
 • Анонім

  Ще б зайшли у кабінети ОДА на 3-му поверсі і показали у яких умовах працюють люди, вірніше прості спеціалісти. У більшості ремонт робився ще при Союзі.
 • Анонім

  По-моєму хтось мітить на хмельницького ревізора

  Anonymous reply Анонім

  було б непогано перевіряти наші генделики. готелі, туалети, вокзали....Новий канал приїде раз в рік і то під заказ все робить. а потрібен свій, незалежний перевіряючий.може толк буде
 • Maxim Farina

  Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook