Тест на уважність або Як хмельничани реагують на тих, хто смітить у них перед носом (ВІДЕО)

Журналісти «ВСІМ» перевірили хмельничан на байдужість. Реакція на нечупар, які нахабно смітили у центрі Хмельницького, була неоднозначною.
Тест на уважність або Як хмельничани реагують на тих, хто смітить у них перед носом (ВІДЕО)

Озброївшись папірцями, обгортками від цукерок та навіть пакетом зі сміттям, ми вирушили на пошуки свідомих городян. Смітити розпочали у центрі міста, в місцях найбільшого скупчення людей. Прогулюючись вулицями із сміттєвим пакетом, вирішили залишати його поблизу лавочок, де відпочивали хмельничани. Вже з перших хвилин експерименту реакції мешканців нас, м’яко кажучи, здивували. Практично усім хмельничанам було байдуже, де ми залишали пакет із сміттям. Майже аналогічною ситуація була із папірцями, які ми демонстративно викидали на очах у великої кількості людей. Хтось озирався, однак, зробити зауваження так і не наважувався. Дехто просто проходив повз, абсолютно не звертаючи уваги на те, що відбувається. Щоправда, серед людей, яких ми зустрічали, таки знайшлись ті, які не лише відреагували на наші провокації, але й зробили слушне зауваження. 

Усе сміття, яке призначалось для експерименту, журналісти прибрали.

Нагадаємо, сайт vsim.ua розпочав проект «Чистий Хмельницький».  


Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • Anonymous

  Думаю, що потрібно було краще не реакцію вивчати, а показати гарний приклад і зробити зауваження, забезпечити знаходження поруч міліції, щоб при виявленні порушника міліція оперативно прибула на місце і оштрафувала бидло, яке смітить.
 • PAL

  Коментар видалено...
 • Adam Young

  Бидло воно і в місті  -  БИДЛО!!!!
 • PAL

  Дешевый трюк.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook