У ДТП на Хмельниччині важко травмувався хлопець: батьки-пенсіонери просять допомоги

У ДТП на Хмельниччині важко травмувався хлопець: батьки-пенсіонери просять допомоги
  • Аварія сталася у Старокостянтинівському районі, 29 січня.
  • Легковик зіткнувся із вантажівкою. 
  • В результаті постраждав водій  "Daewoo Lanos".
  • Нині його стан є важким, а сума лікування - дороговартісною для його батьків-пенсіонерів.

25-річний Микола працював будівельником на Хмельниччині. У той день він повертався додому, на рідну Житомирщину. Та доїхати в пункт призначення хлопцю не судилося. Адже всі його плани перервалися за лічені хвилини.

“Сума, що потрібна на один день - місячний дохід батьків”

Микола рухався автодорогою поблизу села Вишнопіль Старокостянтинівського району. Виїхавши на зустрічну смугу, він влетів у вантажівку. Тоді хлопця госпіталізували до реанімаційного відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Кілька днів він перебував у комі. Сьогодні його стан є важким.

Нині хлопця перевели у стан, що підлягає транспортуванню. Тож його лікування продовжиться у Києві. Відновленням хлопця займатимуться в одному з реабілітаційних центрів. 

Батько постраждалого розповів, що лікування сина буде досить тривалим. Разом із тим, жодних гарантій щодо одужання медики не дають. Попри це, суму лікування вже озвучили. Для батьків-пенсіонерів вона є захмарною. 

Крім того, соцмережею Facebook ширяться дописи із проханням допомогти сім’ї Пилипчуків. Мовляв, “суми, які потрібно на один день, вартують місячного доходу батьків хлопця. Заощаджень родина немає”.

Батько хлопця повідомив, що 10 днів лікування коштує 10 тисяч гривень. До цієї суми не входить вартість медикаментів. Саме тому за допомогою батьки звертаються до всіх небайдужих.

Реквізити

4731 2196 1120 8145 Пилипчук Микола

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (119)
  • Вера Стадникова
    Спаси и сохрани
  • Любов Тришньовська
    Спаси і сохрани
  • Olga Platono Va
    Дай бог здоровья
  • Юля Вовчук
    ++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому 19:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому поліцейському Вадиму Королю Від читача 10:31 Понад 1000 безоплатних кар’єрних консультацій: як мешканцям Хмельниччини допомагають знаходити нову роботу 18:43 У Хмельницькому загубився хлопчик: дитину помітила небайдужа жінка 18:17 Вважалися зниклими безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 17:28 Спочатку 500 гривень, потім — 2000 доларів: у Хмельницькому водій хотів підкупити патрульного 16:47 Хто має право їздити вночі: перелік служб таксі та умови їх роботи у Хмельницькому 16:01 Втратив маму в окупації, сам загинув на фронті: на Хмельниччині попрощалися з Сергієм Шевчуком 15:15 На Хмельниччині чоловік стріляв по будинку через конфлікт із колишньою 14:29 Пошкодження електроопори на Хмельниччині: суд відмовив обленерго у компенсації 13:44 На Хмельницькій АЕС встановили рекорд України: на реакторах з’явилась «вишиванка» 13:01 П’яний і без прав: у Хмельницькому патрульні зупинили водія 12:19 Свинина перед Великоднем: як змінилися цінники на ринках Хмельницького 11:46 На Хмельниччині BMW із кримінального провадження передали військовим 11:15 PON від «Еверест» у Хмельницькому: справжній стандарт якості, а не просто «оптика» (новини компаній) 11:01 У Хмельницькому 18 березня прощатимуться з трьома військовими 10:04 На Хмельниччині чоловік викрав BMW з незамкненого гаража: суд виніс вирок 09:19 У Хмельницькому затримали військового у СЗЧ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up