Подарувати мрію дітям із малозабезпечених родин Хмельницького. Що для цього треба

Подарувати мрію дітям із малозабезпечених родин Хмельницького. Що для цього треба
Фото ілюстративне
  • Згадайте свою дитячу мрію… А тепер уявіть, що вона здійснилася тоді, коли вам було 5, 7,10 років. Правда ж супер? Спробуйте себе у ролі чарівників та подаруйте хмельницьким дітлахам мрію.

Відомий хмельницький веломандрівник Сергій Толстіхін, коли був дитиною, сам дуже мріяв про велосипед. Каже, що довгий час його мрія так і залишалася мрією, бо не було можливості його придбати. А от дитячі очі щоразу із запалом горіли, коли повз мчав якийсь хлопчак на ровері. 

Велоактивісти із запалом взялися до реалізації ідеї. Вони підшукали партнерів, які згодилися підтримати ініціативу. Поки це два веломагазини: “ВелоМаг” та “ВелоСклад”. Наразі Сергій Толстіхін веде перемовини ще з кількома магазинами. 

Відео дня

Артур Кірєєв саме працює над організацією веломайстерні, яка буде розташовуватися на території закинутого майданчика в парку Чекмана. Веломайстер зазначає, що ідею акції “Друге життя для велосипедів” підхопив миттєво. На ремонті роверів він уже “набив руку”, тому зізнається, що залюбки “чаклуватиме” над вживаними велосипедами для хмельницьких дітлахів. 

Фото з архіву Сергія Толстіхіна

Що прийматимуть веломагазини

Велоактивісти закликають хмельничан приєднатися до акції  “Друге життя для велосипедів”. Підтримати ініціативу можна навіть деталями до роверів, головне, щоб ті були в придатному стані. Всі інше зроблять умілі руки майстрів. 

Велоактивісти уже зв'язалися з міського управління соцзахисту та мають на замітці родини, яким велосипеди стануть у пригоді. Також планують співпрацювати з церквою “Зоря життя”, що знаходиться на Інститутській. Тамтешні дітлахи також в очікуванні подарунків.Однак поки хмельничани не надто активні, каже Сергій Толстіхін. А от пропозиції з інших міст є. 

Нагадуємо, що залишити велосипеди для діток із мало забезпечених родин можна на базі веломагазинів, які долучилися до акції. Це: “ВелоМаг” на Панаса Мирного,19 та “ВелоСклад” на Курчатова, 58.

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up