“Мамо, не вбивай мене”: як на Хмельниччині рятують дітей від смерті

“Мамо, не вбивай мене”: як на Хмельниччині рятують дітей від смерті
  • У Писарівці на Хмельниччині є Дім захисту життя.

  • Там можуть оселитися матері у скруті та їхні діти.

  • Хто там живе зараз, що їх в цей дім привело та як матусі в ньому проводять свій час?

  • Журналістка ВСІМ навідалася в гості.

Коли ти вагітна, а цьому ніхто не радіє, коли батько дитини тікає від відповідальності й ніхто тебе не підтримує, коли не маєш даху над головою з немовлям на руках, життя здається безнадійним..

У Писарівці, за 50 кілометрів від Хмельницького, є місце, де з таких ситуацій допомагають знайти вихід. Там функціонує Дім Захисту Життя. В ньому можуть оселитися жінки, які тікають від нерозуміння та насилля чи просто хочуть зберегти життя своїй дитині.

Опікуються ним католицькі монахині зі згромадження сестер Канонічок Святого Духа та настоятель місцевого храму - отець Роман Казмєрчик. Він розповів, що будинок призначений перш за все, для вагітних жінок, дітям яких загрожує аборт. Тут вони можуть жити деякий час до пологів й деякий час після них.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up