200 балів з двох предметів: історія Олександра з хмельницького ліцею, який успішно склав НМТ

- Олександр Мілюков – випускник ліцею №17, який склав мультитест з двох предметів на 200 балів.
- Дізналися секрет його успіху та плани на майбутнє.
Учасники цьогорічних основних сесій національного мультипредметного тесту вже отримали свої результати. Деякі з учнів Хмельницького набрали максимальну кількість балів – 200. І навіть з кількох предметів. Одним з них є випускник ліцею №17 Олександр Мілюков.
«Трохи важкуватий був навчальний рік»
Олександр закінчив 11-Б клас. Складав НМТ з обов’язкових предметів – українська мова, математика та історія України. Додатково обрав для себе фізику. Мовляв, завжди дуже цікавився цим предметом у школі. Тож знає його на відмінно.
17-річний Олександр останній навчальний рік у школі легким назвати не може. Оскільки окрім навчальної програми, ретельно готувався до НМТ самостійно. Говорить – у вільний від навчання час, читав спеціалізовану літературу та дивився певні ролики на YouTube.
- Трохи важкуватий був навчальний рік. Перш за все через те, що було більшим навантаження. Адже крім навчання у школі, постійно готувався до НМТ. Я дивився різні ролики на YouTube. Це були дуже різноманітні канали, завдяки яким я відточував свої знання. Також займався за спеціалізованими виданнями, – розповідає Олександр.
Навчання та постійна підготовка принесла Олександру свої плоди. Він закінчив школу із золотою медаллю. У цьому, каже, заслуга того, що він завжди старанно ставився до здобування освіти в школі. Додає – вчитися йому було цікаво ще з 1 класу.
Коли прийшов час складати НМТ, зізнається – трішки нервував. Проте сівши за розв’язування тесту – заспокоївся. Говорить – почувався впевнено. Так, українську мову він склав близько за 40 хвилин. Математику – за 50 хвилин. Це саме ті предмети, з яких Олександр набрав 200 балів.
- З української мови я склав тест близько за 40 хвилин. Було одне питання, над яким я вагався. Це про закінчення в іменинниках другої відміни в родовому відмінку. Із математикою справився за 50 хвилин. Було також запитання, над яким я довго розмірковував. Це якраз було останнє, про рівняння з параметрами, – розповідає випускник.
Про плани на майбутнє
Олександр розповідає: у майбутньому планує стати програмістом. Подавати документи на вступ буде у кілька вищих навчальних закладів у Києві та Львові. Спеціальність – інженерія програмного забезпечення.
- Я буду подавати документи на вступ у Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. А також – у Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка», – розповідає він.
Крім того, Олександр має кілька порад для випускників наступних років. Каже – найголовніше мати зацікавленість у навчанні. Та вміти добре засвоювати матеріал. Додає, що готуватися до складання іспитів варто не лише в 11 класі. А й загалом, протягом всього періоду навчання в школі.
Щодо власного секрету успіху, він каже так:
- Мій секрет успіху в тому, що я чудово знаю предмети, з яких складав НМТ. Ще з першого класу я старанно їх вивчав. Тому все добре розумів і в цілому був в собі впевнений.
7 результатів по 200 балів в одному класі
Класний керівник Олександра Мілюкова, Світлана Іванівна, розповідає, що 11-Б – дуже сильний клас. Цього року мають 7 результатів по 200 балів. А саме – з української мови, англійської та математики.
За словами вчителя, дітей готували до здачі протягом всього року. Для цього в ліцеї організували додаткову підготовку, яка була не обов’язковою. Проте відвідували її за власним бажанням всі.
- Четверо наших учнів склали українську мову на 200 балів. З математики – один учень на 200 балів. Та ще двоє показали такий же результат з англійської мови. Протягом всього року діти дуже старалися. Відвідували додаткові уроки, на яких наші вчителі готували їх до НМТ. Загалом цей клас дуже сильний. Вони поглиблено вивчають фізику та математику. Учні мали за мету показати гарний результат. Так і сталося, – розповідає Світлана Іванівна.
Також класний керівник розповідає, що цього року серед випускників майже всі вступають здобувати вищу освіту в навчальні заклади України. Мовляв, тенденції до навчання за кордоном – немає. Що свідчить про віру в краще майбутнє для країни.
Читайте також: Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за кількістю медалістів 2024 (ІНФОГРАФІКА)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Образливо, що за Наталку ніде не згадують(( А можливо, соромно вчителям….
Та про інших дітей, які здали на 200
Про всіх відоазу в одній статті не влізе)