Б’ють жінок або дітей. Зібрали історії сімейних конфліктів хмельничан

Б’ють жінок або дітей. Зібрали історії сімейних конфліктів хмельничан
  • Вітчим побив падчерку, чоловік погрожував та лаявся на дружину, а інший - не пускав жінку додому.
  • Все це реальні історії, які сталися з хмельничанами за останній рік. 
  • Чому в сім’ях стається домашнє насильство?
  • Зібрали історії.

За останній місяць хмельницькі патрульні виїжджали на 67 викликів про домашнє насильство. Про це повідомила інспектор УПП в Хмельницькій області Вікторія Тимощук. Деякі конфлікти в сім’ях закінчилися не просто лайкою чи образами, а й фізичною розправою. Покарання за подібне кривдники отримують різне.

Вітчим побив падчерку, а чоловік не пускав дружину додому

Фахівці розповідають: найчастіше кривдниками в подібних ситуаціях виступають саме чоловіки. Насильство здійснюють над жінками або дітьми. Як от скажімо в ситуації, що розгорнулася на Хмельниччині у лютому цього року. Все сталося в сім’ї, де доньку виховує мати та вітчим. Того дня, о 20:50, чоловік здійснив насильство відносно своєї падчерки. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up