Чоловіки та Instagram. Рейтинг блогерів з Хмельницького за версією ВСІМ

Чоловіки та Instagram. Рейтинг блогерів з Хмельницького за версією ВСІМ
  • Їх дивляться, читають і “лайкають” тисячі людей.
  • Вони відкрито демонструють своє життя в соцмережі й за це отримують підписки.
  • Хто з хмельничан приміряв на себе роль блогера?
  • Зібрали ТОП-5 чоловіків з Хмельницького, які активно ведуть свій Instagram.

Блогерство сьогодні називають новою професією чи заняттям сучасного покоління. Хвилю новітніх захоплень у життя внесла поява смартфонів, гаджетів і соцмереж. Так, заводити друзів й однодумців для багатьох стало легше. 

Починалася “блогерська ера” з невеликих дописів, у яких автори відверто що-небудь розповідали або писали тексти на “болючі” теми. Доповнювали свої абзаци світлиною, яка теж могла носити достатньо відвертий характер. І вуаля - таким чином збільшувалася кількість лайків, а аудиторія поступово зростала. 

З часом, подібні сторінки змінювали формат, а допомагали у цьому нові функції Instagram. Скажімо, з’явилися розмовні "сторіс" - знімання відео на 15 секунд й миттєва його публікація. Активними такі матеріали залишаються протягом доби.

Відео дня

В результаті, ті, кого сьогодні називають блогерами, почали розмовляти із камерою. У коротких відео жінки й чоловіки демонструють ледь не кожну годину зі свого життя й розповідають про все, що відбувається з ними протягом дня. Активний розвиток своєї сторінки допомагає зібрати чималу аудиторію. Є блогери, у яких її розміри складають мільйони. Як, скажімо, деякі з хмельницьких жінок. Більше про них ми вже розповідали раніше. Прочитати можете тут: ТОП-10 хмельницьких інстаблогерів за версією “ВСІМ”. Зазначу, що кількість їхніх підписників наразі може відрізнятися від тих, що подані в матеріалі. 

Сім’я, бізнес, спорт чи мода - кожен з активних людей в мережі обирає свою нішу. У такий спосіб відбувається розвиток блогу, що надалі монетизується. Займаються цією справою не лише жінки, а й чоловіки. Є такі й серед хмельничан. В Instagram за ними слідкують тисячі людей. Журналістка vsim.ua підготувала підбірку хмельницьких блогерів-чоловіків. Хто вони, про що пишуть і чим діляться на своїх сторінках?

 Андрій Овчарук, 601 тисяча

Підприємець Андрій Овчарук - так звати хмельничанина, в якого найбільше підписників зі всіх інших блогерів з нашої підбірки. За чоловіком стежить 601 тисяча людей. Основна діяльність хмельничанина - маркетинг, таргет і SMM. До слова, його діяльність пов’язана з усіма сучасними напрямками. Андрій пропонує просування в соцмережах, створення сайтів, організацію розіграшів, івентів та інше.

На сторінці в Instagram він розповідає про роботу, показує моменти зі свого життя. Серед останнього - відпочинок і подорожі. Виконання пісень в автомобілі, куштування устриць чи селфі в дзеркалі - все це є в блозі Андрія Овчарука. Його контент - не лише фото, а й відео. На кадрах останнього - Андрій опановує сапсерфінг. 

Подекуди на його сторінці проходять розіграші різноманітних призів, як от автомобіля. Час від часу Андрій Овчарук проводить “лайктайми”, що дозволяє підвищити активність користувачів. 

Євген Путівленко, 390 тисяч

Сім’я, бізнес, мотивація - все це про блог Євгена Путівленка з Хмельницького. Чоловік зі своєю дружиною проживають в Одесі. Та це не заважає їм час від часу відвідувати рідне місто. 

Євгена Путівленка дивляться й читають 390 тисяч людей. На своєму прикладі він демонструє підписникам, як і на чому можна заробляти в наші дні. Разом зі своєю дружиною-блогеркою вони пройшли вже чимало. Обидвоє пробували себе в різноманітних діяльностях. Розпочинали роботу з хмельницького ринку. Згодом виготовляли на замовлення капкейки, відкривали власний шоу-рум в Хмельницькому, створювали онлайн-магазини й багато іншого. Однак все це їм довелося залишити. 

Тепер сім’я Путівленків відомі блогери. Євген займається інтернет-бізнесом. Час від часу на своїй сторінці розповідає про роботу. Та здебільшого його блог про щире кохання, міцну сім’ю і теплі стосунки. У “сторіс” він часто з’являється разом із дружиною. Пара розповідає про рутинні проблеми й показує своє життя, як воно є. 

До слова, зараз пара Путівленків чекають на поповнення. А сам Євген не приховує свого щастя, тож завжди усміхнений і задоволений життям. Може, саме це підкорило серця багатьох його читачів?

Вадим Машталер, 73,5 тисячі

Блог цього чоловіка точно здатен привернути увагу не однієї жінки. Фітнес-тренер Вадим Машталер своїми кубиками на торсі спонукає “залайкати” його сторінку. 

Чоловік активно займається спортом. Має 73,5 тисячі підписників. У своєму блозі демонструє особисте життя, подорожі, відпочинок і роботу. На більшості фото Вадим разом зі своєю дружиною і песиком Сімбою. Милі кадри поцілунків та обіймів додають порцію “мімімі” до його, здавалося б, брутального блогу.

Особливу частину життя чоловіка займають подорожі. Навіть у шапці свого профілю, Вадим зазначив - “Відвідав 13 країн”. Детальніше про його мандри можна дізнатися з актуальних розповідей, що збережні на сторінці. 

Особливість блогу Вадима Машталера - написання текстів під фото. У дописах він розповідає деталі свого відпочинку, складає поради для читачів і ділиться власними враженнями. 

Сергій Буян, 34,8 тисячі 

Хмельничанин Сергій Буян - артистичний, кумедний і завжди відвертий. На нього підписані 34,8 тисячі людей. Сергій працює ведучим свят, є автором відомих “Буяни відео”, а також надає послуги SMM.

Відео - те, що найчастіше можна побачити на його сторінці. На них Сергій з’являється разом зі своєю дружиною Альоною. Вони в образі пари, яка демонструє кумедні моменти з життя. До слова, від цього контенту “фанатіють” їхні читачі. Тож у відповідь Сергій Буян отримує чимало вподобань й позитивних коментарів. 

У “сторіс” блогер розповідає про особисте й часто показує моменти зі своєї роботи - проведення свят. Його блог змушує від душі посміятися. А креативна робота слугує порцією натхнення. 

Пєтя Навойтко, 22,2 тисячі

“Тренер за покликанням без понтів і пафосу”, - так каже про себе хмельничанин Пєтя Навойтко. Навіть з шапки його профілю можна зрозуміти, що його сторінка ґрунтується переважно на спортивній тематиці. 

За ним слідкує 22,2 тисячі людей. Окрім гарної фізичної форми, Пєтя є справжньою романтичною душею. Він часто публікує фото зі своєю другою половинкою - Тіною. А також пише довгі тексти, в яких особливо чітко вимальовуються його життєві погляди. 

Чоловік часто розповідає про стосунки. Залишає дописи на спортивні теми. Пише поради для всіх, хто “хоче накачати міцний горішок”. Особливість його блогу - стиль спілкування із читачами. Пєтя розповідає й пише для них так, мов для рідних людей. З легкістю впускає у своє життя і знайомить із внутрішнім світом. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up