Дружина загиблого військового зі Славути не впевнена, що поховала саме свого чоловіка

Дружина загиблого військового зі Славути не впевнена, що поховала саме свого чоловіка
Фото - Суспільне
  • Івана Стасюка зі Славути поховали 3 листопада.
  • Його дружина припускає, що це було тіло не її чоловіка.

33-річний Іван Стасюк зі Славути служив  в десантно-штурмових військах. Загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу Часового Яру на Донеччині, 28 жовтня. Про це дружина захисника, Марина, розповіла журналістам Суспільного. 

Після того, як тіло привезли в хмельницький морг, вона та батьки загиблого були на впізнанні.  

Відео дня

- Працівниці моргу не сподобалося, що ми чи то неправильно доторкнулись до мішка, чи що. Факт в тому, що вона почала на нас кричати. Говорити, що наші свідчення взагалі не потрібні, що вона може закрити труну і відправити нам її закритою. Казала, його впізнали побратими на полі бою і він приїхав з документами, тож нас взагалі тут може не бути, - додала жінка. 

Після розмови з працівницею моргу, рідні, перебуваючи в стані шоку, погодились забрати тіло Івана Стасюка. Поховання військового відбулося 3 листопада, в Славуті. 

Вже після похорону до дружини захисника зателефонували рідні загиблого Романа Богодвида з Житомирщини. Його матір, Ольга Богодвид, в труні побачила іншого чоловіка, тіло якого привезли 5 листопада. Тож рідні припустили, що їхній Роман може бути похований в Славуті. Чоловік також служив в десантно-штурмових військах та загинув 28 жовтня на тій же території, що й Іван Стасюк.

Не впізнала Романа і його дружина - Лілія Месникович.

Згодом рідні Романа Богодвида розпочали пошуки його тіла. У соцмережах наштовхнулися на допис з поховання Івана Стасюка в Славуті. На фото загиблого Героя упізнали чоловіка, якого бачили в морзі. Вони знайшли та приїхали до Марини Стасюк.

Після того, каже жінка, вони їздили на впізнання тіла в Житомир. Зараз вона розуміє, що в труні міг бути не її чоловік. Наразі родина чекає на результати ДНК-експертизи.

Читайте також: “Казав, що буде до останнього”. Історія загиблого 28-річного воїна Миколи Левковича

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наталия Крючкова

    Винна судмедексперт 100%. За непрофесiйнiсть потрiбно наказати i за хамство теж

keyboard_arrow_up