Евакуація, фільтрація, приліт. Історія літнього подружжя з окупованої Херсонщини

Евакуація, фільтрація, приліт. Історія літнього подружжя з окупованої Херсонщини
Колаж vsim.ua
  • Літнє подружжя Володимир та Анна дві доби виїжджали з окупованої території через Суми. 

  • Евакуювались разом із чотирилапим улюбленцем — хаскі Тором. 

  • А після того, як виїхали, біля їхнього дому стався потужний приліт. 

Це історія з позитивним закінченням. Волонтерам вдалось евакуювати ще одну родину із окупованої частини Херсонської області. Евакуація тривала дві доби. Подробиці розповідають UAnimals. 

Наприкінці серпня волонтери отримали повідомлення:

— Добрий день, дуже треба перевезти хаскі та двох пенсіонерів із Сум до Хмельниччини. Вони виїжджають 30 серпня з окупованого лівого берега Херсонщини! Якщо можете, допоможіть! — попросила Світлана про батьків свого чоловіка. 

Відео дня

Волонтери погодились поїхати і зустріти родину. Однак, евакуація не була такою простою. Володимир та Анна — обоє вже літнього віку та мають інвалідність. З собою забрали домашнього улюбленця — хаскі по кличці Тор. 

Фото UAnimals

Літнє подружжя вибиралось з окупованої ворогом частини впродовж двох довгих діб. І хоч на Хмельниччині на них вже чекали рідні — їхати довелось аж через Сумську область. 

— Понеслось: звязку немає, є лише орієнтовні дати спроби виїхати. Наче виїхали. Не влізли до перевізника. Чекають наступного. Не пройшли фільтрацію на стороні росіян. Чекаємо. Пройшли. 2 кілометри пішого кордону, а люди — пенсіонери з інвалідністю. І так дві доби, — розповідають в UAnimals.

Волонтери весь цей час чекали людей і собаку на пункті у Краснопіллі (це на кордоні Сумщини). Ніч і день в машині. Евакуація тривала з 31 серпня по 1 вересня. 

— 5 хвилин тому Тор пройшов оформлення, вони у нас! Під сирени пес набирається сил. І стартуємо у Хмельницький, де людей і Тора чекають рідні, — написали ввечері 1 вересня волонтери. 

Після того сім’ю привезли із Сумщини до Хмельницького. Нині вони з рідними та в безпеці. 

— Я вклоняюсь тим людям, які нас спасли. Нагодували, напоїли, взяли з тваринкою. Як ми довго чекали цього дня, коли нас хтось забере і відвезе, — говорить Володимир. 

Вже в Хмельницькому сім'я дізналась, що після того, як вони виїхали з домівки на Херсонщині, біля їхнього дому був потужний приліт.  

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up