Їй дев’ять, а йому - одинадцять. Вони змалечку танцюють диско. Попри юний вік, їх дитячий дует здобув перемогу на змаганнях в чеському місті Дечин. Там відбувався Кубок світу із сучасних танців.
У Хмельницький юні танцівники привезли не одну нагороду. Адже Варвара Столярчук та Максим Підпалько здобули перемогу не лише в дуеті. У номінаціях “соло” Максим посів перше місце, а Варвара - друге. Про це повідомив їх тренер Анна Огонь.
24-27 вересня пройшов Кубок світу в місті Дечин. З 26-ти дуетів Варвара Столярчук та Максим Підпалько посіли перше місце в дуетному виступі. Також Максим став переможцем в номінації “соло-хлопці”, а Варвара посіла друге місце в номінації “соло-дівчата - каже Анна.
Тренер дитячого дуету розповіла, що зараз пара юних переможців вже готується до наступного випробування. 22 жовтня Варвара і Максим поїдуть танцювати в Італію. Там вони стануть учасниками чемпіонату Європи.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.