Хмельничанка потрапила в десятку найпопулярніших інстаграм-блогерів України

Хмельничанка потрапила в десятку найпопулярніших інстаграм-блогерів України
Фото з відкритих джерел
  • У відомої телеведучої та волонтерки Лесі Нікітюк аж 4 мільойни підписників.

Рейтинг найпопулярніших зірок інстаграм-блогерів України оприлюднив «24 канал». Орієнтувався на кількість підписників селебріті.

Ви здивуєтеся, але очолює його Світлана Лобода. Попри пропросійську позицію останні 8 років, після 24 лютого вона змінила свою думку та почала писати про Україну. Наразі в неї 14 мільойнів 600 тисяч підписників. Друге місце за знаменитою моделлю Сніжаною Онопко, а третє – в лікаря Комаровського. Хмельничанка Леся Нікітюк – на шостій сходинці. У неї - 4 мільйони підписників.

Додамо, що українські зірки давно перестали бути просто зірками. Часто в соцмережах для своєї аудиторіїсвони не просто лідери думки, а й – чи не єдине джерело інформації. До них прислуховуються, за ними йдуть, їх наслідують.

Відео дня

Загалом же 14 найпопулярніших зірок інстаграм-блогерів України виглядає так:А кого б ви з цього списку забрали, посунули чи кого додали б у нього?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач84

    Шо тут робить лобода??? Вона українка??? Крокодилячі сльози пролила і все пробачили??? Курва вона.
  • читач34

    Реально розумні і  цікаві з них -Дмитро Комаров, лікар Комаровський і Птушкін, решта-пі*даболки пусті)))
  • Марія Безвощук

    Яка лобода? Що вона там змінила? Раш'ніше треба було думати головою, щоб нічого не змінювати. Геть цю лярву з українського медіапростору!!!

keyboard_arrow_up