І не обіймуть сини більше своїх батьків: на війні загинули троє воїнів з Хмельниччини

- Олександр Царук – із Кам’янеччини.
- Сергій Цимбалюк – зі Шепетівщини.
- Олександр Палига – з Хмельницького району.
Укотре голосить Хмельниччина, оплакуючи гірку втрату. Цей біль не стихне ніколи. Полум’ям пам’яті горітиме в серцях мешканців краю віки.
Життя обірвалося на Донеччині
У боях поблизу населенного пункту Яковлівка, що на Донеччині, 6 листопада в результаті танкового обстрілу загинув старший стрілець гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти Олександр Царук зі Старої Ушиці, що на Кам’янеччині.
Воїнові було тільки 46 років.
«Щиро співчуваємо рідним і близьким... Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну, - зазначають у Староушицькій громаді. - Олександр назавжди залишиться у нашій пам’яті захисником миру й волі нашої Батьківщини. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!»
Про дату і час прибуття жалобного кортежу з тілом загиблого Героя та проведення поховання в селищній раді обіцяють повідомити додатково.
Не обіймуть більше донечки батька
При виконанні бойового завдання у складі спецгрупи в Довгенькому, що на Ізюмщині, 23 квітня загинув уродженець Великої Березні, що на Полонщині, Сергій Цимбалюк.
16 червня Воїнові мало б виповнитися 33 роки.
Сергій Цимбалюк закінчив Вінницький педагогічний університет.
На фронт пішов добровольцем 28 лютого. Служив у 95-ій бригаді. Пройшов важкі бої на Київщині, далі відправився бити окупантів в східних областях.
Удома його чекали дружина, двоє маленьких донечок, батьки, сестра, родина.
Через військові дії згорьована сім’я не могла забрати тіло Героя на підконтрольну Україні територію та гідно поховати. І ось Сергій Цимбалюк врешті повертається на батьківщину. Назавжди.
Прощання зі загиблим Героєм війни відбудеться 10 листопада об 11.00 за адресою: с. Велика Березна, вул. Ватутіна, 1а.
«Уся громада сумує разом із рідними, близькими, друзями Сергія Цимбалюка, - наголошує в соцмережах міський голова Полонного Франц Скримський. - Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у нашій пам’яті та серцях. Ніколи не пробачимо окупантам загибель наших найкращих хлопців! Співчуваємо рідним. Україна сумує разом з вами».
Війна забрала у батьків єдиного сина
В останню дорогу 6 листопада провела Розсошанська територіальна громада свого земляка, уродженця Лехнівки, старшого солдата 10-й окремої гірсько-штурмової бригади Олександра Палигу.
Гранатометник загинув 1 листопада в Спірному Бахмутського району, що на Донеччині, під час артилерійського обстрілу, виконуючи бойове завдання та боронячи Україну від російських окупантів
Олександр Палига народився 1 квітня 1995-го в Лехнівці. Був єдиною дитиною в батьків. Останні роки працював у Польщі. Повернувшись додому, 3 березня отримав повістку про мобілізацію.
«6 листопада рідні, селяни, працівники сільської ради, побратими, друзі й знайомі зустрічали нашого Сашка, стоячи на колінах, від самої траси до Лехнівки, – зуважує у соцмережах староста сіл Скаржинці, Перегінка, Лехнівка Леся Гуменюк. – Дуже багато людей прийшло попрощатися з нашим Героєм. На Лехнівському цвинтарі відтепер височіє український прапор на його честь. Гіркою і дорогою ціною дається нашим воїнам кожен їх визвольний крок, кожен бій за територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Щирі співчуття родині, близьким та друзям Сашка. Вічна пам'ять тобі і вічний спокій твоїй душі».
Читайте також:
- “Прости, друже, що не вберегли”: історія загиблого офіцера Сергія Тернавського
- У Кам’янці-Подільському попрощалися з військовим Іваном Остаповим (ФОТО)
- «Пішов захищати своїх людей». Хмельницький попрощався з Юрієм Бараном
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Інна Зверховська
Ліда Юзвик Брик
Рідним співчуття.
Анжелика Ткачук
Оксана Ревть