Колишня учасниця "Голос. Діти" з Деражні стала найкращою на міжнародному пісенному фестивалі

Колишня учасниця "Голос. Діти" з Деражні стала найкращою на міжнародному пісенному фестивалі
  • Пройшов ІІ Міжнародний пісенний Фестиваль-конкурс "Золотий птах". 
  • У фіналі фестивалю виступили 17 учасників віком від 10 до 23 років.
  • Цьогоріч гран-прі фестивалю виборола Анастасія Тарнавська із Деражні. 

У Вінниці пройшов ІІ Міжнародний пісенний Фестиваль-конкурс "Золотий птах". Його учасниками традиційно є діти та молодь з особливими потребами. У фіналі за звання найкращого змагалися 17 учасників віком від 10 до 23 років, які приїхали з Грузії та різних куточків України. Підсумковий гала-концерт фестивалю пройшов у музично-драматичному театрі імені М.К.Садовського. Про це повідомили у Департаменті у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Цьогоріч гран-прі фестивалю виборола Анастасія Тарнавська із Хмельниччини. Слід зазначити, що  переможці конкурсу "Золотий птах" будуть представляти Україну на ХХІІ пісенному фестивалі "Чехочинські творчі зустрічі", який пройде у Польщі в липні 2018 року.

Нагадаємо, Настя Тарнавська родом із Деражні Хмельницької області. У 2016 році дівчинка брала участь у популярному талант-шоу "Голос. Діти".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:27 У Хмельницькому районі жінка викрала у рідного брата 130 тисяч гривень 11:48 Поблизу Хмельницького зіткнулися три автомобілі: водія госпіталізували 11:02 Ловили раків і карасів: на Хмельниччині спіймали двох браконьєрів 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 09:34 Самовільно залишив частину і напав на поліцейського: судитимуть колишнього військового 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:30 Хмельницька міськрада готує на продаж та в оренду 11 ділянок: список адрес 21:01 Після спеки – грози та похолодання: погода 3 липня на Хмельниччині 20:23 Відключення світла у Хмельницькому 3 липня: у списку 260 вулиць (АДРЕСИ) 19:43 Зарплати на Хмельниччині зросли: кому платять понад 40 тисяч гривень 19:05 У Хмельницький «на щиті» повернувся 36-річний воїн Артур Макарян 18:26 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: грози, град і шквали 17:51 Під час затримання погрожував поліцейським гранатою: жителя Хмельниччини засудили до 7 років 17:19 Кого призначив та звільнив Симчишин: нові розпорядження міського голови 16:28 У Хмельницькому затримали групу наркодилерів: вилучили наркотиків на 3,3 мільйона 15:46 «Виключав з розшуку ТЦК за 10 тисяч доларів»: судитимуть хмельничанина 15:08 У Хмельницькому зростуть тарифи на воду: коли і наскільки 14:29 У Хмельницькому попрощалися із 33-річним захисником Сергієм Залізком 13:45 Ауріка і Кларк: 9 рідкісних імен, якими хмельничани назвали дітей у червні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up