Лікарі по частинах збирали його ногу. Історія кам’янчанина на псевдо “Дикий”

Лікарі по частинах збирали його ногу. Історія кам’янчанина на псевдо “Дикий”
Тут і далі фото зі сторінки Михайла Посітка
  • Ігор — справжній патріот. 

  • Він брав участь в Революції Гідності, пішов в АТО та обороняв Донеччину. 

  • А після поранення та довгої реабілітації вернувся на фронт. 

Ігор сам родом із Шепетівщини. Але доля занесла його до Кам'янця. Він переїхав туди ще юнаком, здобувати вищу освіту. Історію захисника розповів мер Кам’янця Михайло Посітко. 

Під час студентських років, у 18, Ігор долучився до організації ''Сокіл''. Він брав участь в організації та проведенні різних патріотичних акцій. Серед них — смолоскипний марш, андріївські вечорниці, військово-патріотичні табори, культурно-просвітницькі заходи.

Разом із друзями гуртував біля себе молодь та брав активну участь у Революції Гідності. А 20 лютого на Інститутській обороняв першу барикаду.

Відео дня

У 2015 він долучився до добровольчого підрозділу ''Карпатська січ''. Разом із побратимами утримував позиції поблизу селища Піски. Побратими дали йому позивний “Дикий”. 

Попри захист Донеччини, юнак не полишав навчання. Він на ''відмінно'' закінчив виш та здобув вищу освіту. Паралельно кам’янчанин закінчив військову кафедру та отримав офіцерське звання. Він підписав контракт із ЗСУ та знову вирушив у зону бойових дій.

На початку повномасштабного вторгнення його підрозділ стає одним із перших хто зустрічає ворога. У квітні минулого року Ігор отримує серйозне поранення. Лікарі по частинах збирали хлопцю ногу. 

Після тривалої реабілітації ''Дикий'' знову повернувся в стрій. Нині він перебуває на одному із найгарячіших напрямків. За досягнення в боях його відзначили державними нагородами.

— Надзвичайно ціную знайомство з Ігорем. Нашій громаді є ким гордитись! — написав Посітко. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up