На війні загинув 22-річний пілот з Хмельниччини Валентин Воробець

На війні загинув 22-річний пілот з Хмельниччини Валентин Воробець
  • Хлопець загинув під час бойового завдання на Донеччині.

Війна забрала життя молодого воїна з Хмельниччини. Це Валентин Воробець. Хлопець виріс і навчався у Старокостянтинові. Тут закінчив загальноосвітню школу №3. 

Валентин Воробець мав звання старшого лейтенанта, був пілотом-штурманом вертольоту. Трагічну звістку з фронту повідомили у Старокостянтинівській громаді. 

Відомо, що Валентин загинув 29 серпня під час виконання бойового завдання. Трапилось це поблизу села Новоявленка Краматорського району на Донеччині. 18 вересня військовому мало виповнитись 23 роки. 

Прощатимуться з Героєм у рідному Старокостянтинові завтра, 2 вересня. Церемонія прощання буде відбуватись з 09:00 до 12:00 в приміщенні Гарнізонного будинку офіцерів. Усіх просять прийти і віддати останню шану Герою. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (38)
  • Ирина Ирен
    Вічна пам'ять Герою
  • Юля Важинская
    Вічна пам'ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ!
  • Ульяна Лесюк
    Вічна і світла пам’ять Герою!
  • Ната Ли
    ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ

keyboard_arrow_up