На війні загинув хмельничанин Іван Грисюк. Мати шукає його дівчину

- Івану Грисюку було 28 років.
- Він захищав країну з перших днів повномасштабної війни.
- Мати захисника розшукує в Хмельницькому його дівчину.
- Мовляв, для неї дуже важливо поспілкуватися з коханою сина.
- Персонально відзначу сьогодні старшого лейтенанта Івана Грисюка, молодшого сержанта Миколу Комісара та солдата Володимира Кононученка. Дякую вам за вашу міцність і влучність!
Такі слова у своїй промові сказав президент України Володимир Зеленський, 25 червня. У них відзначено розвідника з Хмельницького, старшого лейтенанта Івана Грисюка.
Іван Грисюк народився у селі Мар’янівка, що в Хмельницькому районі. Там він зростав й навчався у місцевій школі. Закінчив 9 класів із відзнакою. Згодом вступив до Хмельницького університету економіки та підприємництва. Вчився на фінансиста. Був старанним студентом. Саме тому закінчив “виш” із “червоним дипломом”. Про все це розповідає мати Івана, пані Людмила.
- Він дуже гарно закінчив університет. Там навіть наполягали на тому, аби він залишився викладати. Проте він не хотів. Казав, що це не його. Пізніше якийсь час він працював у банку. Та й там йому не сподобалося. Тож він поїхав на роботу в Польщі. Син дуже любив займатися бджільництвом. Тож в Польщі працював на пасіці, - каже мати загиблого.
Жінка розповідає: за кілька днів до початку повномасштабної війни син повернувся в Україну. Вже 26 лютого він прийшов до військкомату й згодом відправився на навчання за кордон. Надалі Іван Грисюк перебував у різних гарячих точках на Сході. Проте матері про це не казав. Натомість повторював, що перебуває на Житомирщині.
- Він не хотів, щоб я хвилювалася і до останнього казав, що він перебуває в Житомирській області. А сам був на “гарячих” напрямках. За весь час він всього раз приїжджав додому. Це було взимку. От як він приїжджав, то казав, як закінчиться війна - то розведе свою власну пасіку. Він вже й все необхідне для цього купив. Дуже хотів займатися бджільництвом, - пригадує Людмила.
Людмила каже, що за час перебування сина на війні, він міг тривалий час не виходити на зв’язок. В інших випадках спілкувався короткими повідомленнями, якими давав зрозуміти - він в порядку. Проте з 19 червня Іван перестав виходити на зв’язок, - говорить Людмила. А минулої п’ятниці, 23 червня, Людмилу сповістили, що син вважається зниклим безвісти. Пізніше рідні дізналися - він загинув.
Пані Людмила знає, що в Івана була кохана дівчина. З нею мати він познайомити не встиг. Тож жінка хоче знайти її та поспілкуватися. Людмила вже опублікувала в соцмережах чимало повідомлень про пошук. Проте результату це не принесло. “Я б дуже хотіла її знайти. Знаю, що її звати Олена і вона мешкає на Озерній”, - каже вона.
Якщо дівчина Івана Грисюка, її рідні, знайомі чи друзі прочитають цей матеріал, просимо зв’язатися із редакцією ВСІМ у соцмережах - Facebook, Instagram.
Про час та місце поховання Івана Грисюка буде повідомлено згодом. Тож стежте за оновленнями на нашому сайті.
Читайте також: Загинули троє захисників — Дмитро Твердохліб, Ігор Шарамко та Павло Дудар
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Аліна Бойко
Інна Мурза
Надежда Хомутовська
Руслан Дричак
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ