На Запоріжжі загинули воїни Вадим Огойко та Олександр Горобець з Хмельниччини

На Запоріжжі загинули воїни Вадим Огойко та Олександр Горобець з Хмельниччини
 • Вадиму назавжди  32 роки, Олександру — 53.

 • З військовими прощаються сьогодні, 16 лютого.

Знову важкі втрати понесла Хмельниччина у російсько-українській війні. Не стало двох Героїв —  Вадима Огойка і Олександра Горобця. Обоє військових полягли на Запорізькому напрямку. Прощаються з полеглими воїнами сьогодні, 16 лютого.

Вадим Олександрович Огойко загинув 9 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Йому було 32 роки, - про це повідомили у Виконавчому комітеті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади.

За їхньою інформацією, Вадим Огойко проживав у місті Полонне Хмельницької області. На фронті був старшим солдатом зенітного ракетного взводу стрілецького батальойону. Загинув поблизу населеного пункту Новопавлівка Запорізької області.

Відео дня

У Виконавчому комітеті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади зазначили, що прощання з військовослужбовцем відбудеться 16 лютого у Полонному.

16 лютого проводять у Вічність ще одного військовослужбовця з Хмельниччини - Олександра Олександровича Горобця. Чоловік загинув 4 лютого 2024 року в селі Юльївка Запорізької області. Він був штаб-сержантом. Не стало Олександра у віці 53 роки. Сьогодні, 16 лютого, в приміщенні Гарнізонного будинку офіцерів у Старокостянтинові відбулась церемонія прощання із полеглим захисником. Поховали військовослужбовця на міському кладовищі.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (45)
 • Татьяна Довгаль

  Світла та вічна пам'ять Героям, щирі співчуття рідним.
 • Нина Цихонь

  Вічна пам'ять Царство небесне Співчуття рідним
 • Володимир Шаховал

  Героям Слава, співчуття рідним.
 • Нина Дубенко

  Світла пам'ять Героям.Співчуття рідним.

keyboard_arrow_up