Надзвичайника з Хмельниччини нагородили медаллю «Герой рятівник»

Надзвичайника з Хмельниччини нагородили медаллю «Герой рятівник»
Фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • Вячеслав Козак був одним із тих, хто допомагав відновити життя в деокупованому Херсоні. 

Герої без зброї - рятувальники - щоденно одними з перших прибувають на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів, першими, після військових, ступили і у звільнений Херсон.

Днями у Львові відзначили рятувальників, які допомагали відновити життя населенню на деокупованій території. Серед них був і надзвичайник із Хмельниччини. Вячеслава Козака нагородили медаллю «Герой рятівник». Про це повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій. 

Вячеслав Козак — майстер-сержант служби цивільного захисту. Він працює водієм-кранівником Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. 

Відео дня

Із перших днів деокупації Херсону він у складі зведеного загону допомагав відновити життя на спаленій воєнним вогнем території. Рятувальники розбирали завали житлових будинків та адміністративних будівель, залучалися до розбирання завалів після нещодавніх ракетних обстрілів.

За таку працю Вячеслава Козака відзначили від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту. Це відбулось 17 листопада у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась патріотична акція «Естафета поколінь».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up