Орден “За мужність” вручили рідним загиблих військових з Хмельницького району

Орден “За мужність” вручили рідним загиблих військових з Хмельницького району
Фото зі сторінки Хмельницького РТЦК та СП
  • Державні нагороди вручили рідним Олександра Лепікаша та Анатолія Соловея.

Рідним загиблого військового Олександра Лепікаша вручили  Орден «За мужність» ІІ ступеня (посмертно). Олександр Лепікаш загинув 15 вересня минулого року. Це сталося у Бахмутському районі на Донеччині. Йому назавжди 39 років.

Нагороду передали 28 вересня, в приміщенні Наркевицької селищної ради. З дружиною захисника зустрілися начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук та представник Хмельницького РТЦК та СП, полковник Олег Попович.

Друзі та знайомі згадують загиблого, як доброго та щирого хлопця. 

Відео дня

— Вчора прийшла страшна звістка про те, що в БТРі загинув мій однокласник Лепікаш Олександр і ще 5-ть хлопців з ним. Ми рідко спілкувалися, але я завжди дивилася на нього і не розуміла чому так. Дуже гарний, розумний (за мене був розумніший точно, але вчився ледве-ледве), коли ми ще писати вчилися то в нього вже свій підпис був і почерк, як у вчителя... В класі був самим вредним. Нам було з ним дуже весело, а вчителям навряд. Кмітливий, веселий Саша. Тепер я Саші скільки житиму дякуватиму за збереженні життя купки моїх дітей і землю, яка є їм домом, - розповідала в соцмережах однокласниця Уляна Білашевська

Також у Деражнянській міськраді вручили нагороду дружині сержанта Анатолія Соловея. А саме - орден «За мужність» ІІІ ступеня. Герой загинув 28 жовтня минулого року, в Донецькій області.

Возможно, это изображение 2 человека и больница

Возможно, это изображение 1 человек

Возможно, это изображение 3 человека

Возможно, это изображение 4 человека

Возможно, это изображение 4 человека и цветок

Читайте також: Хмельничанка пропонує перенести портрети загиблих зі «стометрівки». Деталі

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up