Ордени “За мужність” вручили родинам чотирьох полеглих захисників з Хмельниччини

-
Посмертно нагородили Володимира Борисюка, Олександра Тимощука, Олександра Нікітішина та Процюка Віталія.
-
Їхні історії читайте далі.
Ще чотирьох військових з Хмельницької області удостоїли почесних відзнак. Щоправда, усіх посмертно. Так, орденом "За мужність" III ступеня нагородили загиблих військових з Ізяславського, Шепетівського та Білогірського районів.
Згідно З указами Президента України Державними нагородами посмертно відзначено:
Володимира Борисюка
Старший сержант Володимир Борисюк — мешканець села Клубівка Ізяславської міської ради. Чоловік пішов на фронт добровольцем. Він служив оператором-розвідником відділення управління першої батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону військової частини. Загинув 29 червня 2022 року під час артилерійського обстрілу у Донецькій області. Йому було 57 років.
Олександра Нікітішина
Солдат Олександр Нікітішин — водій-електрик авідділення управління командира батареї артилерійської батареї. Чоловік був родом з Ізяслава. Загинув 17 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Луганщині. У нього залишились мама, дружина і двоє дітей.
Олександра Тимощука
Військовий Олександр Тимощук — житель Плужненської громади. 38-річний чоловік загинув 31 серпня 2022, виконуючи бойове завдання під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. Він був похований на сході держави, як невпізнаний солдат ЗСУ. Згодом його вдалось ідентифікувати за допомогою тесту ДНК.
Віталія Процюка
Воїн Віталій Процюк - уродженець села Синютки Білогірського району. Чоловік загинув 18 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Золотарівка, Луганської області. Віталій Романович навчався в Славутському ліцеї на математичному факультеті. Після закінчення ліцею поступив в Тернопільський Національний університет на спеціальність - комп'ютерна інженерія, потім – економіст (магістратура) на державній формі навчання. Працював консультантом з оформлення тендерів в Києві. В перший день війни, 24.02.2022 року, пішов добровольцем в київську територіальну оборону. Спочатку охороняв аеропорт Жуляни, Ірпінь, Бучу, далі Харківська область на кордоні з Бєлгородською областю. З ТО перейшов в ЗСУ, після чого був переведений в Луганську область. 27 січня йому мало виповнитися 30 років.
"Під час зустрічі відбулось вручення рідним загиблих оборонців високих державних нагород. Це саме той випадок, коли відзнаки вручати невимовно боляче, адже вони присвоєнні посмертно. А повинні ці нагороди бути біля серця самого Героя та гордо прикрашати його груди. Кожен із наших полеглих побратимів щиро та віддано виконував свій конституційний обов'язок, зробив все, аби звільнити Україну від окупантів, на жаль, ціною власного життя", — йдеться у повідомленні Ізяславської міської ради.
Читайте також:
- Дружина загиблого десантника з Хмельниччини просить для нього звання Героя України.
- На честь загиблого прикордонника Андрія Рокомана відкрили пам'ятну дошку.
- На Запоріжжі загинули воїни Вадим Огойко та Олександр Горобець з Хмельниччини.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.