Ордени “За мужність” вручили родинам чотирьох полеглих захисників з Хмельниччини

Ордени “За мужність” вручили родинам чотирьох полеглих захисників з Хмельниччини
  • Посмертно нагородили Володимира Борисюка, Олександра Тимощука, Олександра Нікітішина та Процюка Віталія.

  •  Їхні історії читайте далі.

Ще чотирьох військових з Хмельницької області удостоїли почесних відзнак. Щоправда, усіх посмертно. Так, орденом "За мужність" III ступеня нагородили загиблих військових з Ізяславського, Шепетівського та Білогірського районів.

Згідно З указами Президента України Державними нагородами посмертно відзначено:

Володимира Борисюка

Старший сержант Володимир Борисюк — мешканець села Клубівка Ізяславської міської ради. Чоловік пішов на фронт добровольцем. Він служив оператором-розвідником відділення управління першої батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону військової частини. Загинув 29 червня 2022 року під час артилерійського обстрілу у Донецькій області. Йому було 57 років.

Відео дня

Олександра Нікітішина

Солдат Олександр Нікітішин — водій-електрик авідділення управління командира батареї артилерійської батареї. Чоловік був родом з Ізяслава. Загинув 17 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Луганщині. У нього залишились мама, дружина і двоє дітей.

Олександра Тимощука

Військовий Олександр Тимощук — житель Плужненської громади. 38-річний чоловік загинув 31 серпня 2022, виконуючи бойове завдання під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. Він був похований на сході держави, як невпізнаний солдат ЗСУ. Згодом його вдалось ідентифікувати за допомогою тесту ДНК.

Віталія Процюка

Воїн Віталій Процюк - уродженець села Синютки Білогірського району. Чоловік загинув 18 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Золотарівка, Луганської області. Віталій Романович навчався в Славутському ліцеї на математичному факультеті. Після закінчення ліцею поступив в Тернопільський Національний університет на спеціальність -  комп'ютерна інженерія, потім – економіст (магістратура) на державній формі навчання. Працював консультантом з оформлення тендерів в Києві. В перший день війни, 24.02.2022 року, пішов добровольцем в київську територіальну оборону. Спочатку охороняв аеропорт Жуляни, Ірпінь, Бучу, далі Харківська область на кордоні з Бєлгородською областю. З ТО перейшов в ЗСУ, після чого був переведений в Луганську область. 27 січня йому мало виповнитися 30 років.

"Під час зустрічі відбулось вручення  рідним загиблих оборонців високих державних нагород. Це саме той випадок, коли відзнаки вручати невимовно боляче, адже вони присвоєнні посмертно. А повинні ці нагороди бути біля серця самого Героя та гордо прикрашати його груди. Кожен із наших полеглих побратимів щиро та віддано виконував свій конституційний обов'язок, зробив все, аби звільнити Україну від окупантів, на жаль, ціною власного життя", — йдеться у повідомленні Ізяславської міської ради.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up